Babiš a Okamura ukázali, jak makají v posilovně: Politici se chlubili, že se jim podařilo zhubnout

Za pár měsíců se v Česku uskuteční volby. Politici se teď snaží zlepšit svou image, chtějí vypadat lépe. V tělocvičnách nyní makají například bývalý premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Oba řekli, že se jim podařilo zhubnout. Informuje o tom server iDnes.cz.

Sokolovna Průhonice bylo místo, kde trénoval Andrej Babiš. Na svém Instagramu ukázal, jak zvedá činku. K fotografii napsal, že už zhubl 13 kilogramů.

V posilovně cvičí i Tomio Okamura, pochlubil se také, že se mu podařilo zhubnout. Shodil za měsíc a půl 7 kilogramů a chce do konce tohoto měsíce shodit další 3 kilogramy.

Šéf hnutí SPD v minulosti také ukazoval fotografie z posilovny. V roce 2017 byl ale kritizován za to, že jeho fotografie prošla fotomontáží.

Jiní politici také ukazují, že trénují, že propagují zdravý životní styl, a proto zveřejňují vhodné fotografie a videa. Například šéfka dolní komory Parlamentu a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová čas od času zveřejňuje fotografie z běhání. Navíc má ráda turistiku na horách.

Ministr pro místní rozvoj a předseda Pirátské strany Ivan Bartoš také občas předvádí své tréninky. Dalším sportovcem mezi českými politiky je europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který má rád různé sporty.

Média v minulosti také ukazovala, jak cvičil prezident Ruské federace Vladimir Putin. Trénoval i bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv.

V tělocvičně se kdysi nechal vyfotit i severokorejský vůdce Kim Čong-un. Tehdy netrénoval, ale chtěl se podívat do nového fitness centra v Pchjongjangu.

PSALI JSME: KDO BY NYNÍ VYHRÁL VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY: DO PARLAMENTU ČR BY SE MOHLA DOSTAT ČSSD

PŘIPOMÍNÁME: PLATY ROSTOU, ČEŠI DOSTÁVAJÍ VÍCE PENĚZ: REÁLNÉ MZDY VŠAK KVŮLI VYSOKÉ INFLACI KLESAJÍ

Share