Anthony Hopkins: „Věřte mi. Funguje to v mém životě a bude to fungovat i ve vašem“

Lidé z celého světa, ať jste kdekoli, vím, že to teď nemáte snadné. Jsem starý muž, žiji dlouho a žiji s optimismem.

Apeluji na zoufalé mladé lidi.

Věřte mi. Četl jsem, už si nepamatuji kde, o jednom šamanovi. Bylo sucho. Skot umíral, lidé umírali. A šaman řekl: „Dělejte příkopy. Kopejte příkopy pro déšť.“ „Ale neprší.“ „Kopejte příkopy a přijde déšť.“

Anthony Hopkins / Zdroj: zerkalo.cc

Nevěřící řeknou, že je to nesmysl. Dobře, věřte, čemu chcete. To je racionální myšlení. Ale nemyslím si, že racionální myšlení v současné době funguje. Potřebujeme iracionální myšlení, podvědomí!

Když jsem byl malý, snil jsem o tom, že se stanu tím, kým jsem teď. Možná jsem měl vizi, nevím. Nedoufal jsem, ale stalo se mi to, o čem jsem snil. A teď věřím, že můžeme přitahovat čas.

Tyto sny do budoucna: „Ach, příští rok něco udělám.“ To neexistuje, zítra neexistuje, další hodina neexistuje. Je to jen možnost. Ale můžeme čas přetáhnout do přítomnosti, do naší duše.

Anthony Hopkins / Zdroj: trend.az

Kopejte příkopy! Cokoli se rozhodnete udělat, věřte v to, věřte v to, věřte v to. Pokud nevěříte, hrajte s vírou. Chovejte se, jako byste věřili. To je síla. To je absolutní síla. A pak se to stane.

Věřte mi, starému hlupákovi. Funguje to v mém životě a bude to fungovat i ve vašem. Nikdy se nevzdávejte! Věřte, věřte, věřte! Ať jste agnostik, ateista, kdokoli, na tom nezáleží. Věřte, věřte, věřte! Jak věřím já.

Anthony Hopkins

PSALI JSME: ANTHONY HOPKINS OSLAVIL 45 LET BEZ ŠPATNÝCH NÁVYKŮ: HEREC PŘIZNAL, JAK SE JEHO ŽIVOT ZMĚNIL

PŘIPOMÍNÁME: TOHLE FANOUŠCI O NĚM NEVĚDĚLI: POZORUHODNÝ FAKT O ZNÁMÉ FILMOVÉ LEGENDĚ ALAINOVI DELONOVI

Share