Tohle fanoušci o něm nevěděli: Pozoruhodný fakt o známé filmové legendě Alainovi Delonovi

Alain Delon je francouzský divadelní a filmový herec, režisér, scenárista a producent. Sexuální symbol 80. let. získal největší slávu po filmech V plném slunci (1960), Rocco a jeho bratři (1960), Gepard (1963), Černý Tulipán (1964) a byl nominován na Zlatý glóbus jako „nejslibnější nováček mezi muži“.

Alain Delon/ Zdroj: positivno.me

Francouzský herec je také vítězem ceny César za nejlepší mužskou roli ve filmu Náš příběh (1984).

Jako mladý muž nosil Alain Delon armádní bundy, aby zahřál všechna štěňata, která na cestě potkával. Francouzský herec dnes provozuje 5 útulků pro toulavá a opuštěná zvířata.

Alain Delon/ Zdroj: YouTube

„V mém domě je vždy spousta psů,“ přiznává herec. Delon už dlouho žije ve Švýcarsku a zabývá se tam psy. Jednou když se dozvěděl, že někteří sadisté ​​nalili benzín na psa v Pyrenejích a ho zapálili, poslal tam svého veterináře a dokonce se obrátil na soud.

Poprvé v soudní praxi soudce nařídil přítomnost oběti, psa Mambo, v soudní síni. Mimochodem se sadisté ​​ocitli za mřížemi.

Alain Delon/ Zdroj: positivno.me

Alain Delon má rád psy od dětství. Řekl, že jeho prvním psem byl doberman Gala.

„Jednou jsem na néj křičel. Posadil se a podíval se na mě. Viděl jsem, že pláče. Vždy mě dojímají psi, kteří jsou vedle bezdomovců na ulici.

Je jim jedno, že jejich pán je bezdomovec. Myslíte si, že moji psi vědí, že jsem Alain Delon? Je jim to jedno! Je to bezpodmínečná láska a opravdová láska,“ uvedl herec.

Alain Delon/ Zdroj: positivno.me

Alain Delon je členem společnosti Spolek pro ochranu zvířat. K dispozici má také hřbitov pro všechny jeho bývalé psy: bylo jich 45. Uprostřed tohoto psího hřbitova postavil kapličku. A nakonec dostal oficiální povolení se tam pohřbít, když ten den přijde.

Herec je připraven použít všechny prostředky a svůj vliv k jejich ochraně. Jednou dokonce zavolal vrtulník, aby zachránil kočku.

Alain Delon/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ZNÁMÝ KUDRNATÝ HEREC Z PRINCEZNY ZE MLEJNA OSLAVIL SVÉ 45. NAROZENINY: JAK VE DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ RADEK VALENTA

PŘIPOMÍNÁME: SLUNCE, SENO, JAHODY: JAK VE DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ A ČÍM SE ZABÝVÁ SLAVNÁ HEREČKA JAROSLAVA KRETSCHMEROVÁ

Share