Elektřina a podlahové topení: Veterinář postavil pro psy vesnici jako z pohádky

Polský veterinář Radoslaw Fedaczynski během své kariéry zachránil mnoho zvířat. Když k němu přišli zvířata bez domova, obzvlášť se obával o jejich osud. A jako lékař se rozhodl postavit moderní verzi přístřešku pro takové zvířata. Podle jeho nápadu to bylo spíše jako město, ve kterém by žili čtyřnohý obyvatelé v oddělených vytápěných domech s elektřinou a měkkými pohovkami.

 

Radoslaw Fedaczynski / Zdroj: mimimetr.me

 

Díky darům od pečujících lidí mohl veterinární lékař svůj nápad realizovat. Postavil celý komplex zvaný Dog Village. V současné době je v útulku 7 pohodlných domů pro zvířata. V těchto budovách se obyvatelé lépe přizpůsobují domácímu prostředí.

 

Vesnice jako z pohádky / Zdroj: youtube.com

 

Vesnice jako z pohádky / Zdroj: mimimetr.me

 

Zaměstnanci jsou s domácími mazlíčky po dobu 10 hodin, musí je venčit a dobře je krmit. Na území městečka se nachází veterinární klinika a centrum pro rehabilitaci zvířat.

 

Čtyřnohý miláčci / Ilustrační foto / Zdroj: mimimetr.me

 

Vesnice jako z pohádky / Zdroj: youtube.com

 

Fedaczynski plánuje v budoucnu postavit 40 těchto domů. K tomu potřebuje ale shromáždit více darů od dobrých lidí.

 

Vesnice jako z pohádky / Zdroj: youtube.com

 

Bylo by hezké realizovat tento úžasný nápad i v naší zemi, odstranit hrozné přístřešky a místo toho postavit takové pohodlné psí vesnice a umožnit zvířatům adaptovat se.

 

Vesnice jako z pohádky / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: NEMOCNÝ TOULAVÝ PES SÁM PŘIŠEL NA VETERINÁRNÍ KLINIKU A BYL ZACHRÁNĚN: VIDEO JIŽ ZÍSKALO PŘES 350 TISÍC SHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KŘIČEL JSEM NA ZLOMYSLNÉHO KOCOURA: NAKONEC SE ALE UKÁZALO, ŽE NÁM ZACHRÁNIL ŽIVOT

Share