Anna Julie Slováčková se pochlubila svou figurou: Na svých sociálních sítích poslala ostrý, ale důležitý vzkaz

Známá zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková se svým tatínkem a bratrem odjela na dovolenou do Turecka. Na svém Instagramu už stihla zveřejnit několik krásných fotek v plavkách, a svým fanouškům napsala docela ostrý, ale velmi důležitý vztah.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Anna Slováčková není žádná modelka, ale však svou postavu moc miluje. Svým fanouškům napsala, že by nikdo během odpočinku u moře neměl řešit, jak vypadá, a nejdůležitější je, aby si svého zaslouženého odpočinku užil.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, vůbec ji nezajímalo, jak se na ni lidi budou dívat. Celou dovolenou si moc užila, a přeje to i ostatním. Také prozradila, že nemusíme vypadat stejně, a všichni mít krásnou vypracovanou postavu.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Podle níž, každý člověk je výjimečný, a je důležité, aby se mu líbilo, jak vypadá, a nikoho by neměl poslouchat. Anna je jistá, pokud lidi budou milovat vlastní špičky, budou je milovat i ostatní.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ANNA SLOVÁČKOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKY Z PLÁŽE A UKÁZALA SVOU POSTAVU: ZPĚVAČKA CHCE INSPIROVAT DALŠÍ ŽENY A PROZRADILA, ČÍM NAHRAZUJE DIETY

PŘIPOMÍNÁME: HANA ZAGOROVÁ PROMLUVILA O SVÉM ZDRAVOTNÍM STAVU: JAK NA TOM ZPĚVAČKA JE

Share