Andrej Babiš promluvil, zda bude kandidovat na prezidenta ČR: “To je váš problém“

Šéf nyní opozičního hnutí ANO Andrej Babiš a v minulosti předseda vlády České republiky promluvil o tom, zda plánuje kandidovat na post prezidenta republiky během nadcházejících voleb.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

V interview expředseda vlády řekl, že rozhodnutí předvede jen na poslední chvílí. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

“Zeptejte se až v pátek 4. listopadu 2022,“ řekl v rozhovoru Babiš. Dodal, že stále zvažuje všechny pro a proti a proto pro veřejnost nemá odpověď na tuto otázku.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Nyní Babiš cestuje tuzemskem a má svoji kampaň pro hnutí ANO. Politik slovenské původu zajistil, že to není kampaň prezidentská, ale pro komunální a senátní volby, které se uskuteční na podzim.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Však hodně lidí nevěří, že kampaň není v rámci prezidentských voleb. Třeba to veřejně již uvedl Předseda Senátu Miloš Vystrčil.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

“To je váš problém,“ nechal se slyšet Andrej Babiš.

PSALI JSME: „BUDU SE HÁJIT U SOUDU OSOBNĚ“: ANDREJ BABIŠ UVEDL, ŽE KAUZA ČAPÍ HNÍZDO VŽDY PŘIJDE PŘED VOLBAMI. VÍTA RAKUŠANA OZNAČIL ZA ZOUFALÉHO

ČTĚTE TAKÉ: ZMOCNĚNKYNĚ PRO LIDSKÁ PRÁVA: OD UKRAJINSKÝCH UPRCHLÍKŮ ROMSKÉHO PŮVODU SE DOZVĚDĚLA O SPEKULACÍCH S DÁVKAMI

Share