Andrej Babiš jel navštívit své příznivce do Ústeckého kraje: k němu však přišli i jeho odpůrci, jeden muž s hadicí chtěl „vyplachovat špínu“

Předseda vlády Andrej Babiš byl v Teplicích, kde na Náměstí Svobody na své autogramiádě lidem podepisoval novou knížku Sdílejte, než to zakážou! Tam však přišly i zhruba čtyři desítky jeho odpůrců. Informuje o tom server iDNES.cz.

Andrej Babiš odjel do severní části země, kde měl v několika městech setkání s občany. Během autogramiády se ptal lidí na jejich jména a pak jim podepsal svou knihu.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

S mnoha z nich mluvil, ale s ještě větším počtem lidí se vyfotil. Jeho návštěva severu Čech však nebyla ideální, přišli k němu i jeho odpůrci.

Například v Teplicích ho musela obstoupit ochranka kvůli tomu, že k němu přistoupil muž v neobvyklé hasičské helmě a s hadicí v ruce. Ten muž říkal, že chce „vyplachovat špínu“.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Další muž se nacházel poblíž kašny a říkal, že v Česku je teď bohužel hodně špíny, kterou by se teď bylo třeba vypláchnout. Dodal, že je třeba se zbavit mnoha lží.

Část lidí, kteří tam byli, se tomu zasmála, jiní se začali s těmito odpůrci premiéra hádat. Ochranka předsedy vlády nedovolila muži v helmě a s hadicí se k němu přiblížit.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

V Teplicích se pak na Náměstí Svobody konalo druhé setkání Andreje Babiše se svými příznivci. Ale i tam proti němu jeho odpůrci zorganizovali akci.

Někteří lidé sbírali jeho knihy, pak když knihy bylo dost začali na ně kreslit rudé hvězdy, psát StB a také malovat kříže. Vysvětlili, že kříže symbolizovaly lidi, kteří zemřeli na koronavir.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Premiér na otázky novinářů ohledně protestů reagoval tak, že neví, co se tam dělo, a tak se na to musí zeptat ochranky.

„Nevím, co se pánové diví? Že je ochranka nepustí, když se hrnou k premiérovi a mohou ho ohrozit?“ řekl člen hnutí ANO a náměstek primátora Teplic Jiří Štábl.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš bude navštěvovat Ústecký kraj poměrně často, protože tam bude kandidovat v nadcházejících volbách do Sněmovny.

PSALI JSME: BARTOŠ SROVNAL ÚSTECKÝ KRAJ S RUMUNSKEM A SCHYTAL TO OD VOLIČŮ TOHOTO REGIONU: NÁSLEDNĚ MUSEL VYSVĚTLOVAL, CO TÍM MYSLEL

PŘIPOMÍNÁME: JAK POLITICKÁ USKUPENÍ CHTĚJÍ ZÍSKAT VOLIČE VE VOLBÁCH DO SNĚMOVNY: FAVORITÉ ZVOLILI ODLIŠNÉ TAKTIKY VE SVÝCH VIDEOKLIPECH

Share