Jak politická uskupení chtějí získat voliče ve volbách do Sněmovny: Favorité zvolili odlišné taktiky ve svých videoklipech

Každá strana se nyní snaží získat voliče před volbami do Sněmovny. ANO ve svém videu pěje ódy svému předsedovi vlády Andreji Babišovi, SPD propaguje nízké ceny a opozice se naopak snaží bojovat díky argumentací. Informuje web idens.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Ve videoklipu hnutí ANO příznivce premiéra uvádějí, jak chtějí Babišovi poděkovat. Připomíná se i jeho autogramiáda v Průhonicích. „Nikdo mu pořádně nepoděkuje. Chci, aby všechno dopadlo, jak si on přeje,“ prohlásila jedna z voliček.

Další uvádějí, že jsou ochotní jít i do Ústí nad Labem, aby předsedu vlády podpořili. Právě zde se potkají Babiš a předseda Pirátů Ivan Bartoš na prvních místech kandidátek.

„Andrej Babiš je nejlepší člověk, nejlepší premiér,“ dodává další příznivkyně Babiše.

Koalice SPOLU zvolila jinou taktiku a umožnila svým voličům říct, proč budou koalici ODS, TOP 09 a KDU-ČSL volit. Jedna žena řekla, že chce, aby se do Česka vrátily slušnost, morálka a poctivost a koalice SPOLU je podle ní je symbolem těchto hodnot.

Další volič tvrdí, že nechce, aby se Česko pohybovalo směrem na Východ. Budoucnost naší země totiž vidí na západě.

Ivan Bartoš a Vít Rakušan ve svém video promluvili k voličům z „budoucnosti“ a hodnotí, jaké zákony koalice Pirátů a STAN prosadila.

SPD vsadilo na vlasteneckou hymnu a ve svém videoklipu také například prosazuje nízké ceny na potraviny, které chce zavést. Tomio Okamura navíc na sociálních sítích denně mluví se svými voliči o politickém dění v republice.

Komunisté a sociální demokraté zatím toho moc nenatočili a v tomto směru nepracují.

PSALI JSME: JAK ČEŠTÍ POLITICI LETOS V LÉTĚ ODPOČÍVALI: KDO STRÁVIL DOVOLENOU V LESE A KDO ODJEL DO JINÉ ZEMĚ

PŘIPOMÍNÁME: EMANUELE RIDI SI TO UŽÍVÁ SE SVÉ VLASTI: SVOU PŘÍTELKYNI TAM SEZNÁMIL SE SVOU MAMINKOU

Share