Andrej Babiš dostal od fanouška portrét sebe a své manželky: lidé na sociálních sítích si z toho ale začali dělat legraci

Premiér Andrej Babiš dostal zajímavý dárek, který rozhodně nečekal. Šlo o dvojobraz od nějakého umělce. Na jedné straně je sám Andrej Babiš a na druhé jeho manželka Monika. Předseda vlády to zveřejnil na svých sociálních sítích, někteří lidé však kvůli tomu našli důvod k žertům. Píše o tom server eXtra.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

V minulosti už svůj portrét dostala šéfka resortu práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Nyní portrét sebe a své ženy dostal i premiér Andrej Babiš.

Předseda vlády se rozhodl ukázat všem tento obraz od neznámého umělce na svých sociálních sítích. Na jedné straně byl namalován usměvavý Andrej Babiš s pivem, na druhé straně byla Monika Babišová v bílém kožichu.

Monika Babišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Lidé v komentářích na Facebooku začali psát, že předseda vlády je na tomto obrázku podobný sobě, nicméně jeho manželka vypadá jinak.

„Monika Štiková se velmi povedla!“ napsala redaktorka Markéta Kuča. Kromě ní ještě spousta lidí napsala, že na portrétu Moniky Babišové byla spíš celebrita Monika Štiková.

Monika Štiková / Zdroj: youtube.com

Lidé kvůli tomu začali vtipkovat v komentářích. Jeden člověk napsal, že premiér asi nebude moc rád, jak jeho žena na tomto obrazu vypadá.

Většina lidí kritizovala umělce nebo si z jeho díla dělala legraci. Další komentátor uvedl, že by bylo dobré pověsit to na špajzku, aby děti nechodily na cukr.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Ten malíř je koukám talent jako ty na politiku,“ napsal další muž k tomuto příspěvku premiéra.

Psali jsme:„Více než byt, více než penthouse, více než dům“: Luxusní pražské sídlo za 270 milionů s 8 terasami. Nejdražší byt v České republice

PSALI JSME: VÉVODKYNĚ MEGHAN SLAVÍ 40. NAROZENINY: VŘELÁ SLOVA KRÁLOVNY A STEJNÉ ZPRÁVY OD KATE, WILLIAMA A CHARLESE

PŘIPOMÍNÁME: ZORKA HEJDOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM ROZTOMILOU RODINNOU FOTKU: „NA TÝHLE FOTCE JE VŠECHNO“

Share