Andrej a Monika Babišovi oslavili výročí svatby: premiér zveřejnil společnou fotku, na které je i symbol jejich lásky

Premiér Andrej Babiš a jeho manželka Monika Babišová se vzali před čtyřmi lety, konkrétně 29. července 2017. Po svatbě zasadili strom, to byl symbol jejich lásky. Nedávno oslavili výročí svatby a vyfotili se u toho stromu. Manželka premiéra řekla více pro ŽivotvČesku.cz.

Svatební den pro předsedu vlády a jeho manželky je důležitým dnem. Rozhodli se vzít až po 23 letech společného života. Během jejich vztahu se jim narodily dvě děti.

Monika Babišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Ve čtvrtek manželé oslavili výročí svatby. Kromě toho se vyfotili u toho stromu, který společně vysadili před čtyřmi lety.

Manželka předsedy vlády začátkem minulého týdne řekla, že to, jak přesně bude oslava výročí probíhat, záleží na jejím manželovi.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Nevím, jak výročí budeme slavit. Vždy to nechávám na manželovi. Ale slavíme to vždy sami, tedy bez dětí,“ uvedla Monika Babišová pro Život v Česku.

Například loni měli premiér se svou ženou velmi příjemný oběd. O dalších dárcích ale nic neřekla. Tentokrát se rozhodli trávit čas jinak, a to šli do kina.

Monika Babišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Andrej Babiš a Monika Babišová se vzali 29. července 2017 na farmě Čapí hnízdo. Svatby se zúčastnilo přes 200 hostů, zpíval tam také známý hitmaker Michal David.

PSALI JSME: “A MY JSME VYZVALI KRAJE, ABY UDĚLALI STEJNÉ ROZHODNUTÍ“: ZAJIŠTĚNÉ DVA DNY VOLNA PO OČKOVÁNÍ BUDOU MÍT POUZE NĚKTERÉ ZAMĚSTNANCI

PŘIPOMÍNÁME: “MY JE PAK NAOČKUJEME, NENÍ TO NĚJAK NA ŠKODU“: PROČ JE OČKOVÁNÍ ÚČINNĚJŠÍ, NEŽ PRODĚLÁNÍ NEMOCI, VYSVĚTLILI ODBORNÍCI

Share