Andrea Černá oslavila své 44 narozeniny: jak dnes žije představitelka Elišky z Princezny ze mlejna

Herečka Andrea Černá oslavila své 44. narozeniny 13. ledna. Začala svou hereckou kariéru pohádkou Zdeňka Trošky Princezna ze mlejna. Během natáčení bylo dívce 16 let a tehdy studovala na pražské konzervatoři. Natáčení probíhalo v Jižních Čechách a podmínky byly daleko od pohádkové.

Andrea Černá / Zdroj: instagram.com

Pro Blesk Andrea prozradila, že na natáčení měla přijít v šest ráno. Tam ji oblékli do kostýmu, líčili a oblékali paruku, ve které ji bylo dost těžko poznat a během natáčení musela běhat bosá po trávě. Pohádka se ale divákům natolik zalíbila, že v roce 2000 natočili pokračování.

Andrea Černá / Zdroj: instagram.com

Andrea je považována spíše za divadelní komediální herečku. Plakáty s ní můžeme vidět na divadle Na Vinohradech. Herečka hrála v mnoha divadlech, ale první role byly v Divadle J.K. Tyla v Plzni.

Andrea Černá / Zdroj: instagram.com

Také Černá hrála v seriálech, nejznámější jsou Rodinné vztahy, Policie Modrava, měla také roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Při vzpomínce na natáčení v něm herečka přirovnala seriál k vlaku, který nezastavuje. Ale jak my všichni víme, Ordinace již konči.

Andrea Černá / Zdroj: instagram.com

Přestože herečka práce má dost, v osobním životě není moc šťastná. Černá vždy snila o pěti dětech. Andrea už před časem říkala, že začít plnit toto přání bylo nutné dřív.

Zatím ji ale neviděli ani s mužem, ani s dětmi. Mnoho lidí si myslí, že nápady na založení rodiny herečku už dávno opustili, ale všechny přesvědčila o opaku. Před dvěma lety pro iDnes Černá řekla, že o tom veřejně mluvit nebude, ale na narození pěti dětí času už nemá. Tak tedy popřejeme hodně štěstí a zdraví této báječné herečce!

Andrea Černá / Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ESTER JANEČKOVÁ ZVEŘEJNILA FOTOGRAFIE SVÝCH SYNŮ: JSOU JIŽ DOSPĚLÍ A SYMPATIČTÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAROSLAV FLEGR PROZRADIL, ŽE KORONAVIRUS OVLIVNIL I JEHO ŽIVOT A TYTO ZMĚNY BYLY ZATÍM K LEPŠÍMU: PAN PROFESOR MĚL FINANČNÍ PROSPĚCH

Share