Alena Schillerová řekla, kdo platí billboardy se sloganem „Za Babiše bylo líp“: každý den jí píšou lidé, kteří jsou nespokojení

V Česku se objevilo několik billboardů, na kterých bylo napsáno „Za Babiše bylo líp“. Předsedkyně poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová pro CNN Prima News řekla, že za tyto billboardy zaplatilo jejich hnutí. Podle ní by to mělo připomínat rostoucí nespokojenost občanů, kterým se nelíbí, jak se vláda snaží současnou krizi řešit. Píše o tom server iDnes.cz.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Podle ní to vzniklo spontánně. Vysvětlila, že hnutí ANO se k takovému kroku rozhodlo, protože zástupcům hnutí píšou lidí, kteří nejsou spokojeni s tím, co se nyní děje.

„Denně píší desítky, stovky lidí, že jsou nespokojení. Kladou mi dotazy, jak bude to, či ono,“ řekla pro CNN Prima News Alena Schillerová.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Podle ní to byli autentičtí lidé, kteří souhlasili s tím, že jejich tváře budou vyobrazeny na billboardech. Dodala, že tito lidé vstoupili do jejich kampaně dobrovolně.

Za rok budou Češi volit prezidenta. Alena Schillerová řekla, že předseda hnutí ANO Andrej Babiš zatím nerozhodl, zda bude kandidovat. Bývalý premiér už dříve uvedl, že své rozhodnutí oznámí na začátku podzimu.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Ostatní strany a hnutí pravděpodobně oznámí své kandidáty, nebo prozradí, které kandidáty budou podporovat za několik měsíců.

PSALI JSME: ZEMAN OTEVŘENĚ PROMLUVIL O SVÉM VZTAHU S BABIŠEM: “JE TO ZA NÁMI A JÁ NECHCI BÝT PŘÍLIŠ VZTAHOVAČNÝ“

PŘIPOMÍNÁME: ZEMAN SE VYJÁDŘIL K DODÁVKÁM PLYNU A ROPY Z RUSKA: “ALE TOTO VŠE VE SVĚTLE AGRESE PROSTĚ MIZÍ“

Share