Aktivisté se rozhodli vtrhnout do vily dcery Vladimira Putina: chtějí, aby tam žili ukrajinští uprchlíci

Na jihu Francie se nachází vila dcery Vladimira Putina, kam se aktivisté rozhodli vtrhnout. Uvedli, že vyměnili zámky a chtějí, aby tam teď žili ukrajinští uprchlíci. Informuje o tom server TN.cz.

V pondělí se ve vile na jihu Francie objevila ukrajinská vlajka. Jde o dům Kateriny Tichonovové, dcery ruského prezidenta Vladimira Putina.

Vladimira Putin / Zdroj: youtube.com

Francouzská média uvedla, že se do domu dostali někteří aktivisté. Aktivista Pierre Haffner uvedl, že v domě již byly vyměněny zámky.

Aktivisté také nechtějí vilu opustit dobrovolně. Podle portálu Insider navrhují, aby se tento dům stal místem, kde by mohli žít ukrajinští uprchlíci.

Vladimira Putin / Zdroj: youtube.com

Vila je poměrně velká, prý má 8 ložnic a 3 koupelny. Pierre Haffner také zveřejnil některé dokumenty, které v tom domě našel.

Viděl tam například kopii cestovního pasu Kirilla Šamalova, exmanžela Kateriny Tichonovové. Majitelem nemovitosti se stal před 10 lety.

Tento dům je údajně jednou ze tří nemovitostí na jihu Francie, která je spojenou s prezidentem Ruské federace. Vladimir Putin dříve říkal, že neinvestoval do nemovitostí na pobřeží Atlantiku.

PSALI JSME: VÍT RAKUŠAN ŘEKL, KOLIK UPRCHLÍKŮ BY MOHLO BÝT V ČR: PODLE NĚJ MOHOU BRZY DOJÍT KAPACITY

PŘIPOMÍNÁME: UKRAJINCI PRCHAJÍ PŘED VÁLKOU: BRITSKÝ MINISTR JE CHСE UBYTOVAT V DOMECH OLIGARCHŮ

Share