Agáta Hanychová zaujala: na sociálních sítích ukázala fotku s nějakým novým mužem

V posledních dnech se spekuluje, že modelka a blogerka Agáta Hanychová už má nového partnera. Na svém Instagramu ukázala fotku, na které by mohl být její nový přítel. Píše o tom web eXtra.cz.

O vztazích Agáty Hanychové píše bulvár už řadu let. Poté, co se rozvedla se svým bývalým manželem hercem Jakubem Prachařem, už měla několik nových vztahů.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Nebyla však s žádným z nových kluků déle než několik měsíců. Po rozchodu si však poměrně rychle najde nového partnera.

Nedávno se rozešla s podnikatelem Jiřím Hellerem. Server eXtra.cz ale uvádí, že modelka už asi má nového přítele. Podle informací stejného serveru může být tento muž lékařem.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho Agáta Hanychová ukázala na svém Instagramu velmi zajímavou fotografii, která byla rozmazaná. Dá se odhadnout, že tam sedí Agáta s nějakým mužem.

K této fotografii napsala hashtag „spolupráce“. Jednoho ze svých bývalých přátel ukázala podobným způsobem, tedy nejprve zveřejnila jen rozmazanou fotku.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Žádné podrobnosti už nesdělila a ani nenapsala, kdo by to mohl být. Zakázala také komentáře, což je pro ni velmi neobvyklé.

Mohlo by vás zajímat:Alec Baldwin w pierwszym wywiadzie po ponurych wydarzeniach na planie filmowym. „Nie pociągnąłem za spust“

PSALI JSME: „BUDOUCNOST JE NEJISTÁ“: JAK TO MÁ PETR VOJNAR S LUCIÍ VONDRÁČKOVOU. MODERÁTOR PROMLUVIL TAKÉ O OSLAVÁCH VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA SULTÁNA SULEJMANA Z VELKOLEPÉHO STOLETÍ PO PORODU UKÁZALA FOTKY RODINY: STĚŽOVALA SI NA OTOKY A NADVÁHU

Share