„Budoucnost je nejistá“: jak to má Petr Vojnar s Lucií Vondráčkovou. Moderátor promluvil také o oslavách vánočních svátků

Nedávno se konalo otevření kavárny nedaleko Stromovky, kam by měla dorazit zpěvačka Lucie Vondráčková a její partner moderátor Petr Vojnar. Moderátor tam však přišel sám a ani nevěděl, kde zpěvačka ve stejné době byla. Z takových situací mají fanoušci podezření a otázky. Píše o tom Blesk.cz.

Občas se pár objeví společně na některých pracovních akcích. Ale když přijdou sami na nějaké jiné akce, často nevědí, co dělá ten druhý.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

Petr Vojnar ještě před časem vysvětlil, že na podzim měli více práce než v létě, proto se nyní velmi zřídka společně účastní nějakých akcí.

Kromě toho chce moderátor věnovat co nejvíce času svému synu Sebastianovi, který je pro něj hlavní prioritou.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Nyní má ale podstatně méně práce, protože kvůli zhoršující se epidemické situaci byly zrušeny mnohé akce. Podle něj byly zrušeny večírky ve firmách a také mu odpadlo divadlo.

Dodal, že moderování otevření kavárny bylo letos asi jedno z posledních moderování.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

Na otázku, kde byla Lucie ten den a co dělala, nedokázal odpovědět. Stejně tak neměl přesnou odpověď na společné oslavy vánočních svátků.

Podle jeho slov už nakoupil pro všechny dárky, o tématu společné oslavy se však zatím nebavili. Dodal, že dříve bylo tak, že 23. prosince slavil se synem u sebe doma a 24. prosince už byl jeho syn doma u matky.

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková / Zdroj: Super.cz

„Jak to bude mít Lucka nevím, ještě jsme se o tom nebavili. Budoucnost je nejistá,“ řekl Petr Vojnar.

Lucie Vondráčková má dva syny s hokejistou Tomášem Plekancem. Proto také bude muset přemýšlet o tom, kdy a s kým budou její synové slavit.

Psali jsme: „Už nejsem sama“: Agáta Hanychová zveřejnila fotku se svým novým partnerem. Bude-li modelka šťastná v lásce

PSALI JSME: „JE TO POŘÁD TEN SAMÝ CIRKUS“: FRANCOUZSKÝ PREZIDENT MACRON PODLE MÉDIÍ OZNAČIL BRITSKÉHO PREMIÉRA JOHNSONA ZA KLAUNA

PŘIPOMÍNÁME: “KVŮLI UDRŽENÍ MANŽELSTVÍ UŽ ZŮSTANU JEN U HNĚDÉ BARVY”: EVA DECASTELO VZPOMNĚLA NA OBDOBÍ, KDY MĚLA ZRZAVÉ VLASY

Share