Agáta Hanychová uvedla, že ji Jakub Prachař připravil o dárek: Jde o dárek, který jí před osmi lety dal exmanžel k narozeninám

Modelka Agáta Hanychová a herec Jakub Prachař se rozvedli před 1,5 rokem. Ale čas od času stejně říkají věci, které by tomu druhému byly nepříjemné. Nedávno modelka řekla, že ji bývalý manžel připravil o dárek, který jí dal před 8 lety. Píše o tom web Blesk.cz.

Bývalí partneři téměř okamžitě souhlasili s rozvodem. Dohodli se i na střídavé péči o dceru Miu. Co se ale týče majetku, to bývalí manželé vyřešili až minulý měsíc.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Modelka pro Blesk.cz řekla, že má prázdný účet. Její rodina navíc prodala rodinný dům v Orlických horách. Nyní má proto podle svých slov barák a dvě děti.

Prodej rodinné chalupy bylo podle ní těžké rozhodnutí. Neměla ale jinou možnost a její matka, herečka Veronika Žilková, se rozhodla jí pomoci.

Agáta Hanychová a Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Po prodeji domu v horách podle ní stále nebylo dost peněz. Proto vybílila i svůj účet. Tyto peníze musela dát svému bývalému manželovi, protože by nadále bydlela v domě, který spolu postavili.

Ale je ráda, že už má klid. Dodala, že kdyby neměla děti, mohla by tento dům prodat, ale žije tam se svým synem a dcerou.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Zdálo se, že bývalí partneři už všechno vyřešili. Nedávno se ale na svých sociálních sítích prozradila, že ji její exmanžel připravil o dárek. Před 8 lety jí dal k narozeninám skútr značky vespa.

Zeptala se proto svých fanoušků, jestli někdo neví, že někdo podobný skútr prodává. Nechtěla si kupovat nový skútr, protože to pro ni nebylo prioritou, a také řekla, že na nový nemá peníze.

Agáta Hanychová / Zdroj: Super.cz

„Já jsem sice vespu měla, ale můj exmanžel, který mi ji dal k narozeninám, mi ji vzal, když jsme se rozváděli, aniž by mi to řekl,“ řekla Agáta Hanychová.

PSALI JSME: ANNA STROPNICKÁ ZAVZPOMÍNALA NA DĚTSTVÍ A ŘEKLA, JAK ČASTO SE S OTCEM VIDÍ: DIVÁCI ZNAJÍ DCERU MARTINA STROPNICKÉHO ZE SERIÁLU

PŘIPOMÍNÁME: UKRAJINCI ŘEKLI, KTERÉ ZEMĚ POVAŽUJÍ ZA PŘÁTELSKÉ: ČESKO SE DOSTALO DO PĚTKY NEJPŘÁTELTĚJŠICH STÁTU

Share