Agáta Hanychová ukázala, jaké fotky posílá svému partnerovi: Vyvolalo to bouřlivou reakci na sociálních sítích, fanoušci ji kritizovali

Agáta Hanychová randí s lékařem Andrejem a je šťastná. Samozřejmě spolu tráví jen nějaký čas, a tak mu modelka někdy posílá své fotografie. Nedávno také poslala jeden snímek a pak ukázala, jak na to zareagoval. Píše o tom server Super.cz.

Modelka má krásná přírodní prsa. Několikrát uvažovala o plastické operaci, ale rozhodla se ji odmítnout.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Prozradila pro Super.cz, že dlouho kojila děti a že to mělo určité následky. Několikrát proto chodila na konzultace, pokaždé ale operaci odmítla. Podle svých slov se bojí narkózy a zatím nechce, aby jí chirurg nějak změnil tělo.

Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kterou poslala svému příteli. Tento její krok se však nelíbil fanouškům, kritizovali ji, psali o jejích prsou i o výrazu obličeje.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

„Tak tady vypadáš jako totálně sjetá,“ napsala jedna žena. Někteří jiní ji dokonce uráželi. Snímek se sice líbil jejímu partnerovi, ale fanoušci svůj názor vyjádřili v komentářích.

Někteří lidé napsali, že chápou, že posílá takové fotky svému partnerovi, ale nechápou, proč stejnou fotku zveřejnila na Instagramu.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Další lidé psali, že se jim Agáta líbí, ale podle nich by neměla podobné fotky zveřejňovat, protože je matkou dvou dětí. Část lidí také upozornila na její rty.

„Nemám k tomu co říct, hejty už dávno neřeším a nečtu. To bych nedělala nic jiného,“ řekla pro Super.cz Agáta Hanychová.

PSALI JSME: VENDULA PIZINGEROVÁ SLAVÍ JUBILEUM: „KDYBYSTE MI NEŘEKLI, ŽE JE MI PADESÁT, TAK O TOM NEVÍM“

PŘIPOMÍNÁME: ADAM VOJTĚCH SE KARIÉRNĚ POSUNUL ZASE O KOUSEK DÁL: NA TUTO POZICI ČEKAL NĚKOLIK MĚSÍCŮ

Share