Agáta Hanychová sdílela společnou fotku se Soukupem bez filtrů, kterou pořídila její čtyřletá dcera: pár už působí jako rodina

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup již působí jaké velká a šťastná „rodina“. Ten pocit posilují hlavně jejich děti. Vypadá to, že si dcera modelky Mia skvěle rozumí s novým otčímem. Agáta by si ale přála, aby malá holčička uměla více zacházet s filtry a to by vyneslo jejích fotky na novou úroveň. Píše o tom web blesk.cz.

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a její dcera/Zdroj: instagram.com

Hanychová se vydala do Španělska, kde Soukup vlastní vilu společně se svou dcerkou Miou, které jsou nyní čtyři roky. Holčička zřejmě má už s mediálním magnátem skvělý vztah. Důkazem jsou i snímky, které modelka zveřejnila.

Agáta dokonce ukázala fotku, kterou pořídila sama Mia. Na snímku jsou Hanychová se Soukupem a vypadají opravdu skvěle. Modelka s humorem ale podotkla, že dcera bohužel zatím neví, kde jsou filtry.

K jinému příspěvku Agáta napsala, že chce mít stabilní rodinu a nepokazit to. Hanychová přiznává, že se jí to povedlo a druhou šanci dokázala využit. To by mohlo znamenat, že děti Agáty mohou dostat nového tatínka.

PSALI JSME: REAKCE NA EXTRÉMNÍ TEPLO: EU VYZVALA KE STANOVENÍ MAXIMÁLNÍ TEPLOTY NA PRACOVIŠTI

PŘIPOMÍNÁME: MODERÁTOR KAREL ŠÍP PROZRADIL, ZDA BUDE POKRAČOVAT S TALK SHOW MINIPÁRTY: CO SE ROZHODL

Share