„Ach, proč jsem sem přišla“: Myslela si žena, když překročila práh domu dcery

Na podzim, asi v říjnu, dcera pozvala k sobě na chalupu. Rozhodli jsme se přijet. Po vnoučatech se mi moc stýskalo. Koupili jsme jim sladké dárky, ještě ke stolu vzali párky, zeleninu, ovoce, omáčky.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Přijeli jsme prvním autobusem. Nikdo nás však nepotkal, i když dcera věděla, že jsme s těžkými taškami. Dorazili jsme do chalupy sami, a všimli jsme si, že nic nebylo připraveno, ani poháry nejsou umyté. Dcera se dívá na televizi, vnoučata hrají na dvoře, švagr spí.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nechtěla jsem zničit všem náladu, tak jsem si připravila saláty narychlo a manžel sekal dříví, i když mu bolela záda. A švagr dál sladce spal jako dítě. Dcera mi také vůbec nepomáhala, jen říkala, co mám dělat.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dcera mi také vyčetla to, že jsem nekoupila jednorázové nádobí, o čemž vůbec, když jsem byla v obchodě neříkala. Ještě jsem si nesedla ke stolu, ale už jsem litovala, že jsem sem vůbec přijela. Dcera mi říkala, že všechno sama připraví pro nás, a švagr udělá úžasné grilované maso.

Nakonec jsme se vrátili domů s prázdnými žaludky a zkaženou náladou. Teď přemyslím, jak jsem vychovávala svou dceru, že se stala tak špatnou hospodyní a proč nechce pomáhat svým rodičům, kteří přijeli k ní odpočinout.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PUTIN HROZÍ, ŽE RUSKO „UČINÍ PŘÍSLUŠNÉ ZÁVĚRY“ KVŮLI NOVÉ FÁZI ZÁPADNÍ POMOCI UKRAJINĚ

PŘIPOMÍNÁME: GENERÁLNÍ ŠTÁB OZBROJENÝCH SÍL UKRAJINY: LUKAŠENKO PRODLOUŽIL CVIČENÍ U HRANIC

Share