Marta Kubišová po dlouhé době na veřejnosti: „Kdybych měla skočit z prvního patra, abych mohla dorazit, tak to udělám“

Zpěvačka, herečka a moderátorka Marta Kubišová v poslední době není příliš aktivní, na nějaké akce často nechodí. Nedávno ale navštívila psí festival Blesk tlapky, na akci poskytla i rozhovor médiím. Píše o tom web Onlyu.cz.

Na tuto akci přišlo mnoho milovníků psů. Byla tam i zpěvačka, která má psy ráda celý život. Byla ten den velmi energická a poskytla rozhovor.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Bylo vidět, že měla dobrou náladu. Byla šťastná, že tam viděla spoustu psů a velké množství dobrých lidí, pro které jsou zvířata důležitá.

Zpěvačka se snaží pomáhat různým útulkům, kde žijí zvířata. Ale když nemůže pomoci, žádá ostatní lidi, aby oni pomohli útulkům a dalším organizacím.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Podporuje například Blesk tlapky, podle ní je to skvělý projekt. Mluvila i s organizátory, zajímalo ji, co dál plánují a zpěvačka je požádala, aby pomohli jednomu kočičímu útulku.

Teď už se musí starat o své zdraví, je jí 79 let. Chápe to, a tak se šetří. Tato akce pro ni však byla velmi důležitá a chtěla tam přijít.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

„Kdybych měla skočit z prvního patra, abych mohla dorazit, tak to udělám,“ řekla médiím Marta Kubišová. Díky této akci se cítí lépe. Ten den také vyzvala všechny lidi, kteří tam byli, aby pomáhali zvířatům.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA FOTKU S MAMINKOU A SESTROU: „KORDULKA JE PŘEKRÁSNÁ, TO JE NA MODELING“

PŘIPOMÍNÁME: „ACH, PROČ JSEM SEM PŘIŠLA“: MYSLELA SI ŽENA, KDYŽ PŘEKROČILA PRÁH DOMU DCERY

Share