“Absolutely in love”: Zamilovaná a šťastná Eva Burešová se rozhodla změnit svůj vzhled

27letá známá herečka Eva Burešová i ve dnešní koronavirové době hraje ve druhem nejpopulárnějším seriálu v České republice Slunečná. Herečka věnuje své práci téměř veškerý svůj čas, ale teď na sociální síti prozradila, že má týden volna.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

Eva patří do hereček, které se nikdy nebojí experimentovat se svým vzhledem. Kvůli tomu ukázala svým fanouškům na Instagramu své fotografii, na kterých ukázala svůj nový účes, který příznivci dost překvapil.

“Když mate týden volno, užíváte si to, co normálně nejde,” napsala herečka. Fanoušci začali hvězdě seriálu Slunečná psát velké množství příjemných komentářů.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

“Sluší ti to, jsi krásná,” napsala jedna fanynka. “Absolutely great,” napsala další holka do komentářů. Eva má ve dnešní době vztah se známým kuchařem Přemkem Forejtem, se kterým je velmi šťastná. Podle fanoušků vztah ji moc sluší. “Absolutely innnn loooove,” dodala Eva pod svými fotografiemi.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREČKA MAHULENA BOČANOVÁ PŘEDVEDLA, JAKÉHO FEŠÁKA MÁ DOMA: URČITĚ JÍ HO BUDETE ZÁVIDĚT

PŘIPOMINAME: HEREČKA ČVANČAROVÁ UKÁZALA ROZTOMILÉ VIDEO, NA KTERÉM SE VĚNUJE KOJENÍ: ZÍSKALA ZA NĚJ MNOHO POZITIVNÍCH KOMENTÁŘŮ

Share