Meghan Markle reagovala na přiznání detektiva ohledně jejího sledování

„Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markle považují za důležité upozornit na soukromého detektiva, který byl najat médii, aby je špehoval.“ Uvedl mluvčí páru pro BBC.

 

Princové Harry a William / Zdroj: youtube.com

 

Pár tak reagoval na přiznání soukromého detektiva Daniela Hankse, který řekl, že byl najat The Sun, aby špehoval Meghan Markle a předával o ní veškeré informace. Detektivovi se navíc podařilo najít a prozradit osobní informace o milované manželce prince Harryho.

Detektiv Hanks tuto situaci litoval a řekl, že všechno lituje.

 

Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

„Vévoda a vévodkyně ze Sussexu věří, že dnes je důležitý okamžik pro reflexi mediálního průmyslu a celé společnosti. Tato vyšetřovací zpráva ukazuje, že dravé praktiky z dávných dob stále pokračují a způsobují nevratné škody rodinám a vztahům,“ uvedl mluvčí páru pro BBC.

Dříve, 14. března, vyšlo najevo, že zástupci Buckinghamského paláce najali advokátní kancelář třetí strany, aby prošetřila stížnosti zaměstnanců královského dvora týkající se chování manželky prince Harryho – Meghan Markle.

 

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markle během interview / Zdroj: youtube.com

 

Je třeba poznamenat, že toto rozhodnutí může komplikovat již tak napjaté vztahy mezi účastníky procesu. Zdroje blízké královské rodině zdůraznily, že vyšetřování by mohlo vést k odhalení nejhorších incidentů.

Princ William reagoval na skandalózní rozhovor s manželkou jeho bratra Meghan Markle s tím, že v královské rodině není rasismus. 7. března v rozhovoru pro CBS manželka britského prince řekla, že někteří členové královské rodiny měli obavy z barvy pleti jejich nenarozeného syna Archieho. Markle nevyslovila žádné jména, aby nezpůsobila žádnou škodu, a dodala, že jí o tom řekl její manžel.

 

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

V lednu loňského roku vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámily své přání vzdát se povinností vyšších členů královské rodiny a získat finanční nezávislost od Buckinghamského paláce.

 

PSALI JSME: STYL ARISTOKRACIE: PRINC WILLIAM A KATE MIDDLETON NAVŠTÍVILI SANITKU V LONDÝNĚ A VYPADALI NAPROSTO PERFEKTNĚ

PŘIPOMÍNÁME: Z VÉVODKYNĚ KATE JE POTŘETÍ TETA: PIPPA MIDDLETONOVÁ A JEJÍ MANŽEL JAMES MATTHEWS SE PODRUHÉ STALI RODIČI

Share