Herečka Mahulena Bočanová předvedla, jakého fešáka má doma: určitě jí ho budete závidět

Mahulena Bočanová na sociálních sítích ukázala svého fešáka, kterého určitě oceníte. Zažívá s ním spoustu legrace a je dobře vychovaný. O koho se ale jedná?

Je to samozřejmě anglicky bulteriér Umberto, kterého herečka má doma. Bočanová má ráda toto plemeno a považuje ho za dobrého kamaráda do nepohody.

Dokonce mu na zimu pořídila krásný obleček v maskáčovém vzoru. Svým vzhledem ostatní kolem sebe určitě dokáže rozesmát, jak to udělal s kolegyněmi Mahuleny.

Mahulena Bočanová / Zdroj: youtube.com

Nyní domácího mazlíčka herečka ukázala ve slunečných brýlích. Nevíme ale jestli se jedná o speciální pomůcku pro psy či jsou to obyčejné lyžařské brýle. Určitě mu to ale sekne.

„Borec na konec,“ komentovala fotku na Instagramu Bočanová a přidala několik hashtagů, které dává ke každému příspěvku s Umbertem.

Snímek pochází z pláže v Tenerife, kam se herečka vydala na dovolenou. Mahulena je ráda, že na chvíli utekla z Česka, kde vládnou přísná opatření a všechno je zavřené.

PSALI JSME: TEREZA FAJKSOVÁ PORODILA SVÉHO DRUHÉHO POTOMKA: MIMINKO SE NARODILO POZDĚJI NEŽ SE MĚLO, A DOSTALO VELMI PĚKNÉ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: NESPLNĚNÍ OČEKÁVÁNÍ: IVAN TROJAN JE ZKLAMANÝ KVŮLI ŠARLATÁNU

Share