S velkým úsměvem a v krásném svetru: Na internetu se objevila nová portrétní fotografie vévodkyně z Cambridge

Nový portrétní snímek vévodkyně z Cambridge, který minulý rok pořídil fotograf Matt Porteus v Norfolku, byl zveřejněný na Instagramu.

Touto publikací Kate oznámila budoucí vydání knihy „Nehýbejte se: portrét našeho národa v roce 2020“. Vévodkyně také v příspěvku ukázala, jak vybalila krabici s prvním exemplářem této knihy.

Tato kniha je výsledkem loňské výstavy „Nehýbejte se“, která představovala 100 portrétů Britů z celé země. Kniha se začne prodávat 7. května, bude stát asi 25 liber a úvod k ní napsala vévodkyně z Cambridge.

Výtěžek z prodeje knihy bude sdílen mezi organizaci Mind, která poskytuje pomoc lidem v oblasti duševního zdraví, a Národní portrétní galerii.

„Když se ohlédneme za pandemií COVID-19 v nadcházejících desetiletích, budeme přemýšlet o výzvách, se kterými jsme se všichni vyrovnali – o milovaných, které jsme ztratili, o dlouhodobé izolaci. Ale také si budeme pamatovat pozitivní okamžiky: neuvěřitelně dobré skutky, pomocníky a hrdiny, kteří se objevili ve všech oblastech života, a jak jsme se společně přizpůsobili nové normě.

S programem Hold Still jsem chtěla využít sílu fotografie k vytvoření trvalého záznamu toho, čím jsme si všichni prošli, zachytit příběhy jednotlivců a zdokumentovat důležité okamžiky,“ napsala Kate pod fotkou.

PSALI JSME: TĚSNĚ PŘED KULATÝM VÝROČÍM: KRÁSNÁ VÉVODKYNĚ KATE A PRINC WILLIAM NAVŠTÍVILI MÍSTO JEJICH SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: Z VÉVODKYNĚ KATE JE POTŘETÍ TETA: PIPPA MIDDLETONOVÁ A JEJÍ MANŽEL JAMES MATTHEWS SE PODRUHÉ STALI RODIČI

Share