Těsně před kulatým výročím: Krásná vévodkyně Kate a princ William navštívili místo jejich svatby

Dnes navštívili princ William a Kate Middleton místo, kde se před téměř 10 lety konala jejich luxusní svatba. Je to Westminsterské opatství.

Kate Middleton a Princ William/ Zdroj: tsn.ua

Výročí svatby pár oslaví 29. dubna. Tentokrát vévoda a vévodkyně z Cambridge dorazili do opatství, aby poděkovali zaměstnancům a dobrovolníkům, kteří dodávali vakcínu Covid-19 na toto historické místo.

Kate Middleton a princ William/ Zdroj: tsn.ua

Centrum Westminster poskytuje 2 000 očkování týdně. Kate a William hovořili s pracovníky centra a s lidmi, kteří se zde už nechali očkovat.

Kate Middleton a princ William/ Zdroj: tsn.ua

Pak se William a Kate zúčastnili soukromého obřadu na počest obětí koronaviru: vévoda zapálil svíčku a vévodkyně položila kytici narcisů. Podobnou kytici přinesla minulý týden k památníku tragicky zesnulé Sarah Everardové.

Kate Midleton a princ William/ Zdroj: tsn.ua

Je pozoruhodné, že dnes Alžběta II. poslala zdravotníkům kytici z kosatců, tulipánů a narcisů. Britská panovnice tak poděkovala těm, kteří operovali srdce a starali se o jejího manžela, prince Filipa, v nemocnici svatého Bartoloměje.

Kate Middleton / Zdroj: tsn.ua

PSALI JSME: STYL ARISTOKRACIE: PRINC WILLIAM A KATE MIDDLETON NAVŠTÍVILI SANITKU V LONDÝNĚ A VYPADALI NAPROSTO PERFEKTNĚ

PŘIPOMÍNÁME: PRINC CHARLES A VÉVODKYNĚ CAMILLA ZVEŘEJNILI NĚŽNÉ FOTO: STÁLE JSOU ZAMILOVANÍ

Share