Přátelé neposlali osamělou vdovu do pečovatelského domu: A nyní žijí jako rodina

Starší pár z Quebecu – Marike Finlay a Karin Cope – udělal dobrý skutek tím, že adaptoval 86letou známou – Elizabeth Bigrasovou, informovalo CBC Radio.

Marike a Karin se po odchodu do důchodu rozhodli přestěhovat do Nového Skotska, pobřežní provincie Kanady s okouzlující krajinou a spoustou příležitostí pro outdoorové aktivity. A Elizabeth jela s nimi.

Rodina/ Zdroj: goodhouse.ru

Elizabeth Bigrasová byla talentovanou a respektovanou psychiatričkou. Ale po smrti manžela jim bylo líto ji nechat doma samotnou. Pár neměl děti a o starou ženu se neměl kdo postarat.

Žena se psem/ Zdroj: goodhouse.ru

Marike a Karin, kteři Elizabeth znali mnoho let, pro ni nechtěli nudné stáří v pečovatelském domě. Nabídli jí jinou možnost – šťastný a aktivní život na novém místě.

Nyní veselá trojice žije společně. Spolu vyrážejí na krátké výlety a relaxují na jachtě.

Rodina/ Zdroj: goodhouse.ru

Podle Marike pozvali Elizabeth domů, ke své rodině a až do konce svých dnů za ni převzali plnou odpovědnost. Díky jejich ušlechtilému činu se Elizabeth nyní už necítí osamělá. Marike a Karin se pro ni stali rodinou, o které už ani nesnila.

Rodina/ Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: RODIČE CHTĚJÍ VNOUČATY, ALE POMÁHAT NIKDO ANI NEHODLA

PŘIPOMÍNÁME: RODIČE ZAKAZOVALI DCEŘI HRÁT S BARBIE, ALE NAŠLA VÝCHODISKO. O NĚKOLIK LET POZDĚJI SE DÍVKA SAMA STALA KOPIÍ PANENKY

Share