Rodiče chtějí vnoučaty, ale pomáhat nikdo ani nehodla

Samozřejmě, v mém případě nemá smysl čekat od někoho pomoc. Podruhé jsem otěhotněla a uvědomila jsem si, že kromě jednopokojového bytu my s manželem a dětmi s ničím nemůžeme počítat. Moji rodiče žijí v bytě 3+ kk s velmi dobrou rekonstrukcí.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: ria.ru

Žádala jsem je o výměnu, ale oni odmítají, říkají, že si musíme vydělat na nový byt sami. Oni si myslí, že těhotna ještě musím pracovat? Nepomohli nám ani s prvním dítětem, se druhým tedy už rozhodně nepomohou. Zřejmě je jim jedno, jakou budoucnost budou mít jejich vnoučata. Prosili jsme je aby nám dali jejích domek za městem, ale ani s tím nesouhlasili.

Dům / Zdroj: lime.energy

Moje rodina má ještě ke všemu chalupu. Mohli by se tam nastěhovat. Navíc je tam čerstvý vzduch a to by jim prospělo. Ale ne, oni, říkají, že to mají daleko do města. Dokonce jsme jim nabídli, že jim svoje auto dáme výměnou za dům, aby mohli si v klidu jezdit do města, kdykoli budou chtít. Ale ani s tím nesouhlasili. A my bychom prodali svůj jednotkový byt a koupili si nové auto.

Dítě / Zdroj: lime.energy

O tchyni vůbec mluvit nemá smysl, od ní já už vůbec pomoc nečekám. Svůj dvoupokojový byt vyměnila za dva jednopokojové. Jeden si nechala sobě a druhý darovala své dceří. Všichni chtějí vnoučata, ale nikdo nechce pomáhat. Opět veškerá naděje zůstává jen na sebe.

PSALI JSME: „UDĚLÁM TO SÁM,“ ŘEKL MANŽEL A ZAČAL OPRAVOVAT PŮDU: ZA PÁR HODIN ŽENA UVIDĚLA NOHU VISÍCÍ ZE STROPU

PŘIPOMÍNÁME: POLICIE PODALA NÁVRH NA PODÁNÍ OBŽALOBY ANDREJE BABIŠE KVŮLI KAUZE ČAPÍ HNÍZDO

Share