Na internetu se objevila pohlednice s fotografií prince Philipa, kterou královna Alžběta II. posílá lidem po celém světě

Po smrti vévody z Edinburghu jeho manželka královna Alžběta II. obdržela obrovské množství soustrastných dopisů a slov. A na oficiálních stránkách královské rodiny byla k dispozici online soustrastná kniha, kde mohl každý královnu podpořit.

Alžběta II./Zdroj: YouTube

Mnoho fanoušků britské královské rodiny psalo dopisy královně a na některé z nich britská panovnice odpověděla. Fotografie pohlednice, kterou Alžběta II. posílá jako odpověď, byla zveřejněna na Twitteru.

Na lícové straně pohlednice je uvedeno: „Na památku Jeho královské výsosti prince Philipa, vévody z Edinburghu.“ Pod velkém snímkem vévody je napsáno: „Upřímně děkuji za vaše laskavá slova soucitu…“. Pohlednice je podepsána Elizabeth R.

Alžběta II./Zdroj: YouTube

A nedávno vyšlo najevo, že se Trooping the Color, slavnostní přehlídka při příležitosti oslavy oficiálních narozenin královny Alžběty II., bude konat 12. června ve Windsoru.

Alžběta II./Zdroj: YouTube

PSALI JSME: V ŠATECH S VELKÝMI KVĚTY A S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI: ALŽBĚTA II. BYLA POPRVÉ PO ROZLOUČENÍ SE SVÝM MANŽELEM VYFOTOGRAFOVÁNA PŘI PRÁCI

PŘIPOMÍNÁME: BRITSKÁ KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. PO ŽIVOTNÍ ZTRÁTĚ MÁ DŮVOD K RADOSTI

Share