Matce se jméno syna líbilo, dokud neuviděla, které emoji se s ním shoduje: Dítě muselo být přejmenováno

Australská žena si myslela, že pro svého novorozeného syna zvolila skvělé jméno a pojmenovala ho po hudebníkovi, ale po třech měsících se všechno změnilo.

Jakmile matka uviděla, které emoji odpovídají tomuto slovu, zmizely poslední pochybnosti: dítě muselo být přejmenováno.

Kate z Austrálie začala litovat svého výběru jména pro dítě krátce poté, co se dítě narodilo. Podle ženy si zpočátku myslela, že je skvělý nápad pojmenovat dítě Cash.

Klávesnice/ Zdroj: medialeaks.ru

„Bylo to jako narážka na zpěváka Johnnyho Cashe, i když mohu jmenovat jen jednu z jeho písní I Walk the Line,“ řekla Kate.

Poté, co bylo oficiálně schváleno skvělé jméno syna, několik případů rozbilo rodičovskou iluzi, že je to opravdu skvělé. Všechno to začalo telefonem.

Žena/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Když Kate psala jméno dítěte, klávesnice okamžitě nabídla, že ho nahradí smajlíkem s obrázkem starého pytle peněz, Ca$h. To začalo mladou matku znervózňovat.

A pak začali synovi dávat trička se slogany jako Cash is King, píše agentura Kidspot.

Trička/ Zdroj: medialeaks.ru

Když byly dítěti tři měsíce, Kate oficiálně změnila jméno svého syna – nyní se jmenuje Ruben. Poté dokonce i její kamarádky řekly, že je to pro ně mnohem snazší.

„Můj přítel dokonce uspořádal obřad přejmenování na Rubena. Byl to samozřejmě další důvod, aby žertoval, ale ocenila jsem to. V takových situacích smysl pro humor vždy pomáhá,“ dodala Kate.

Dítě/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: DCERA UKÁZALA SVOU MATKU A MUŽI UŽ JÍ NABÍZEJÍ MANŽELSTVÍ. KONECKONCŮ, MATKA VYPADÁ JAKO JULIE ROBERTSOVÉ A GILLIAN ANDERSONOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA DÍKY PSU ZJISTILA, ŽE JI PODVÁDÍ PŘÍTEL: NÁVŠTĚVA VETERINÁŘE ZMĚNILA JEJÍ ŽIVOT, JIŽ NEMÁ ŽÁDNÉHO PŘÍTELE ANI KAMARÁDKU

Share