Žena díky psu zjistila, že ji podvádí přítel: Návštěva veterináře změnila její život, již nemá žádného přítele ani kamarádku

Blogerka řekla, jak jí pes pomohl zjistit, že její přítel má milenku. Mazlíček snědl důkaz o zradě.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Uživatelka Tiktoku lumos_vi se připojila k trendu, ve kterém dívky mluví o tom, jak se dozvěděly o nevěře svých přítel. Ve videu zveřejněném 14. března si blogerka vzpomněla, jak díky psu zjistila, že ji podvádí přítel.

Jednou se lumos_vi vrátila domů z práce a viděla, že se stav domácího mazlíčka se zhoršil, ona a její přítel okamžitě vzali psa na veterinární kliniku. Lékaři uvedli, že pes snědl kamínky, což znatelně ovlivnilo jeho stav.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Pak se pár s mazlíčkem vrátil domů a dívka se rozhodla zjistit, odkud takové ozdoby v domě pocházejí. Myslela si, že pes něco vytáhl z popelnice, tak to zkontrolovala. Právě tam uviděla známou kabelku s kamínky.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Byla to taková ručně vyrobená taška, kterou blogerka dala své nejlepší kamarádce k narozeninám. Dívka se okamžitě rozhodla otestovat teorii o vztahu mezi jejím přítelem a kamarádkou, zavolala jí a požádala o půjčku kabelky. Kamarádka řekla lumos_vi, že ztratila její dárek.

„Ztratila ho. Ztratila ho v koši poblíž našeho domu. Jak se to stalo?“ – posmívá se dívka.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Ukázalo se, že přítel bloggerky dlouho podváděl dívku s její nejlepší kamarádkou, zatímco lumos_vi byla v práci.

V komentářích byli lidé překvapeni příběhem dívky a ocenili, jak pes odhalil pravdu.

„A pes je skvělý (i když je mi toho psa líto)“

„To je ta nejchytřejší věc, jakou jsem slyšel.“

„Pes je nejlepší kamarád člověka.“

PSALI JSME: BABIČKA ZASLECHLA V KUCHYNI HLUK A ŠLA TO ZKONTROLOVAT. SKORO ZEŠEDLA PODRUHÉ, KDYŽ SI UVĚDOMILA, ŽE TO NENÍ JEJÍ PES

PŘIPOMÍNÁME: BIDENŮV PES OPĚT PROJEVIL SVOU TEMPERAMENTNÍ POVAHU A KOUSL ZAHRADNÍKA: MUŽ POTŘEBOVAL POMOC

Share