Matka byla překvapená, když poprvé uviděla své dítě: Holčička se narodila s neobvyklou tváří

Ve Spojených státech se narodila holčička, která byla celá chlupatá – na hlavě, zádech, nohou, pažích a dokonce i na tváři měla chloupky. Zdá se ale, že lékaři tím nebyli překvapeni.

Lékaři vysvětlili, že je to důsledek toho, že v posledních týdnech pobytu dítěte v děloze jeho pokožka poroste chloupky – chmýřím, kterým se říká lanugo, což doslova znamená „vlna“. Uvedli, že vrstva chmýří brzy zmizí.

Holčička/ Zdroj: medialeaks.ru

Na začátku května 2021 došlo v životě Kay’Yonny Gumbsové z Texasu k významné události – stala se matkou, píše deník Daily Mail. Žena porodila holčičku, které dala jméno Sweet. Byla ale překvapená, když se na dítě poprvé podívala.

Holčička/ Zdroj: medialeaks.ru

Podle ženy je Mila jejím čtvrtým dítětem a žádný ze starších sourozenců holčičky takové chloupky neměl. Když holčička trochu vyrostla, její matka si všimla, že se na jejím těle začaly objevovat tmavé a husté chloupky.

Holčička/ Zdroj: medialeaks.ru

„Byla jsem v šoku, když jsem si všimla, že má stále více chloupků,“ přiznala matka. A dodala, ze se jí líbí neobvyklý vzhled dcery.

Holčička/ Zdroj: medialeaks.ru

Pro ni je hlavní věc, že ​​se holčička cítí skvěle a nestěžuje si na své zdraví. Matka si myslí, ze je ochlupení spojeno s hormonálními problémy a je to léčitelné.

Psali jsme:Evropou se šíří varování před čtvrtou vlnou nemoci: Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo údaje za úterý

PSALI JSME: „UPLYNULO 15 LET“: JAK NYNÍ ŽIJE DÍVKA, KTEROU ŽENA PORODILA VE VĚKU 66 LET

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ MATKA PŘINESLA DÍTĚ Z PORODNICE, DOMÁCÍ MAZLÍČCI SE ZAČALI CHOVAT NEOBVYKLE: RODIČE TAKOVOU REAKCI NEOČEKÁVALI

Share