„Uplynulo 15 let“: Jak nyní žije dívka, kterou žena porodila ve věku 66 let

V současné době je narození dětí po 40 letech na vrcholu popularity. Pozdní porod už nikoho nepřekvapuje. Zatímco narození miminka ve věku 60-70 let lidi mátlo. Mimochodem, děti starších matek se překvapivě narodí zcela zdravé.

Adriana s dcerou/Zdroj: aikaramba.ru

Příkladem takového případu je příběh ženy jménem Adriana Iliescu, která opravdu chtěla mít děti, ale všechny pokusy o početí dítěte skončily marně. A ve věku 65 let Adriana zjistila, že je v požehnaném stavu.

Adriana s dcerou/Zdroj: aikaramba.ru

Odborníci varovali ženu, že v tomto věku existuje vysoké riziko mít dítě s patologií. A pozdní porod je nebezpečný. To však Adrianu nezastavilo, protože žena tak dlouho snila o tom, že se stane matkou. Naštěstí těhotenství i porod skončily úspěšně, dívka se narodila zdravá.

Adriana s dcerou/Zdroj: aikaramba.ru

Žena se poprvé stala matkou ve věku 66 let. Ilyescu už nepracovala, již odešla do důchodu, aby se mohla po celou dobu věnovat dlouho očekávanému dítěti. Dítě rostlo a ani netušilo, že její matka je starší, než obvykle mají jiné děti.

Adriana s dcerou/Zdroj: aikaramba.ru

Ale když dívka šla do školky, děti začaly brát její matku za babičku. Potom dívka všem vysvětlila, že to byla její matka. Jiné děti na tuto zprávu reagovaly klidně, nebyly o tom žádné urážky ani vtipy.

Dcera Adriany/Zdroj: aikaramba.ru

Nyní je Adrianě 81 let a její dcerce 15 let. Dívka je velmi podobná své matce v jejích raných létech. Pokud jde o mentální schopnosti dítěte, ukázalo se, že jsou ještě vyšší než u jejich vrstevníků.

Adriana s dcerou/Zdroj: aikaramba.ru

Dívka si uvědomuje, že její matka je mnohem starší než matky jejích vrstevníků, ale tato skutečnost ji vůbec netrápí. Máma a dcera se i přes velký věkový rozdíl navzájem baví.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ DĚLAL OPRAVY V DOMĚ KLIENTŮ A NAŠEL SKRÝŠ MINULÝCH MAJITELŮ: KDYŽ LIDE VIDĚLI, CO JE UVNITŘ, SLÍBILI, ŽE UDĚLAJÍ TOTÉŽ

PSALI JSME: CHLAP VE VIDEU ZHODNOTIL SVOU PŘÍTELKYNI: ON VŠAK NEVĚDĚL, ŽE ONA STOJÍ PŘÍMO ZA NÍM A JAK TO DOPADNE

Share