„Neměla bych takovou úžasnou rodinu“: Jill Bidenová otevřeně promluvila o rozchodu se svým bývalým manželem

Ještě před setkáním s Joem Bidenem byla Jill dříve vdaná za fotbalistu Billa Stevensona. První manželství první dámy trvalo pouhých šest let.

Joe Biden a Jill Bidenová/ Zdroj: graziamagazine.ru

Navzdory skutečnosti, že prezidentský pár tvrdí, že vztah mezi nimi začal po rozvodu Jill, její bývalý manžel v rozhovoru uvedl, že se ve skutečnosti jejich manželství rozpadlo právě kvůli tomuto románku.

Joe Biden a Jill Bidenová/ Zdroj: graziamagazine.ru

„Nechci nikoho urazit, ale to jsou fakta. A nelze předstírat, že se nic nestalo,“ zdůraznil Bill.

Nedávno poskytla Jill upřímný rozhovor v programu Kelly Clarksonové. Slavná americká zpěváčka nyní prochází bolestivým rozvodem. Podle první dámy by americká zpěvačka měla poslouchat její rady.

Jill Bidenová/ Zdroj: YouTube

„Myslím, Kelly, postupem času, nevím, jak dlouho to vydržíš, ale postupem času zažiješ nový život a budeš nesmírně překvapená. Pak mi zavoláš a řekneš: „Ahoj, Jill. Měla jsi pravdu,“ podělila se o své myšlenky Bidenová.

Joe Biden a Jill Bidenová/ Zdroj: graziamagazine.ru

„Nyní se ohlížím zpět a chápu, že se kdybychom tehdy nerozešli, nesetkala bych se s Joem. Neměla bych takovou úžasnou rodinu, kterou teď mám. Takže si upřímně myslím, že všechno dopadlo co nejlépe,“ řekla Jill.

Je zajímavé, že její bývalý manžel řekl podobnou frázi před několika měsíci. Bill se znovu oženil. Mimochodem, v blízké budoucnosti plánuje vydat vlastní knihu o životě a rozchodu se současnou první dámou Spojených států.

PSALI JSME: PRVNÍ DÁMA USA PŘEKVAPILA OBROVSKÝMI VALENTÝNKAMI: JILL BIDENOVÁ NAPLNILA BÍLÝ DŮM ROMANTICKOU ATMOSFÉROU

PŘIPOMÍNÁME: V ELEGANTNÍM ČERNÉM OBLEKU: JILL BIDENOVÁ NATOČILA KRÁTKÉ VIDEO SE SVÝMI ČTYŘNOHÝMI MAZLÍČKY

Share