„Pořád je hodňoučká. Už se mnou komunikuje“: Bohuš Matuš se pochlubil rozkošnou dcerou Natálkou a ukázal rodinnou fotku

Kvůli pandemii je nyní mnoho umělců bez práce, protože je zakázáno pořádat koncerty a nejrůznější vystoupení. Mezi nimi je i novopečený tatínek Bohuš Matuš. Co je však na tom pozitivního, že se může plně věnovat své malé dceří Natálce.

Bohuš Matuš a jeho budoucí manželka Lucinka / Zdroj: Facebook

V rozhovoru pro extra.cz Matuš vyprávěl o své rodině a o tom, jak roste jejich dcera Natálka. Jak radostně říká zpěvak, Natálka už hodně a často mluví s rodiči, pravda ve svém vymyšleném jazyce. Ale rodiče jsou z toho nadšení.

Zpěvák také řekl, že i když má dcera někdy dny, kdy je náladová, ale většinou je to klidné a veselé dítě. V noci dítě klidně spí, dobře ji a těší rodiče.

Bohuš Matuš, jeho budoucí manželka Lucinka a dcera Natálka / Zdroj: YouTube

„Pořád je strašně hodňoučká, většinu nocí prochrní. Lucinka jí dá naposledy mlíčko v noci, když jde spát, a pak až po šesti hodinách. Přes den kojí po třech hodinách,“ pro extra.cz prozradil zpěvák Bohuš Matuš

Jak Matuš v rozhovoru pro extra.cz dodal, těší ho, že Lucinka, jeho budoucí manželka, se v dceři rozpouští a naplno se raduje z toho, že je maminkou.

Svatbu pár plánuje k narozeninám Lucie, 12.5.2021, ale vše samozřejmě závisí na omezeních spojených s pandemií.

Bohuš Matuš a jeho budoucí manželka Lucinka / Zdroj: frekvence1.cz

PSALI JSME: “CHCI, ABY MĚLA LUCINKA ZÁŽITEK NA CELY ŽIVOT”: BOHUŠ MATUŠ PROMLUVIL O SVATBĚ SE SVOU MLADOU PARTNERKOU

PŘIPOMÍNÁME: „JE PRO MĚ TĚŽKÉ JÍT NĚKAM PRACOVAT ZA 20 TISÍC KORUN MĚSÍČNĚ“: BOHUŠ MATUŠ CHTĚL MĚNIT POVOLÁNÍ, MLADÁ LUCINKA HO ALE HO PŘED TÍM PŘEMLUVILA

Share