Na první pohled je to milá babička: Ale když ukázala, co dělá ve volném čase, lidé změnili názor

72letá britská důchodkyně Julia Stevensonová má navzdory svému vzhledu a přítomnosti vnoučat tvrdou povahu, píše deník Metro.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

V mládí babička sloužila v britských ozbrojených silách, kde bylo jejím hlavním úkolem řízení auta a motocyklu. Zároveň Julia vyvinula touhu po rychlé jízdě a kožených bundách.

Po odchodu do důchodu se začala žena pravidelně setkávat se svými kamarády na motorkách.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

„Hodně jsem toho viděla. Například to, jak se vojáci vraceli z Afghánistánu bez končetin. Sledovala jsem, jak rodiče plakali, když jejich děti nebyly mezi těmi, kteří se vrátili z vraceli,“ řekla starší žena.

Julii naštvalo, že se ne všichni vojáci mohou obrátit na psychologa, protože to není levné. V roce 2011 uspořádala žena spolu s kolegy charitativní organizaci Ride of Respect.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

Každý večer vycházejí dobrovolníci do ulic a pořádají motocyklovou show na počest těch, jejichž profese zahrnuje práci ve stresujících podmínkách.

Lékaři, patologové, policisté, zaměstnanci záchranných služeb – podle ženy jim jsou všichni povinni bezplatně poskytovat psychologickou pomoc.

Každý, kdo má rád motocyklovou show, může věnovat jakoukoli částku, která půjde na pomoc lidem, kteří zažívají extrémní stres.

Lidé/ Zdroj: medialeaks.ru

Důchodkyně dokázala spojit svou vášeň s charitou a shromáždila kolem sebe desítky lidí. Julia souhlasí s tím, že její odchod do důchodu není nuda.

PSALI JSME: ŽENA SE ROZHODLA NAJÍST VE TMĚ A BYLA TO CHYBA: PŘÍLIŠ POZDĚ ZJISTILA, CO JE V TALÍŘI

PŘIPOMÍNÁME: PROFESIONÁLNÍ KADEŘNÍK STŘÍHÁ BEZDOMOVCE PŘÍMO NA ULICI: KDYŽ MISTR SKONČIL SVOU PRÁCI, ŽENA SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ

Share