Profesionální kadeřník stříhá bezdomovce přímo na ulici: Když mistr skončil svou práci, žena se změnila k nepoznání

Hlavní postava dnešního článku se jmenuje J. C. Parsons. Muž pochází z krásného města San Francisco. V minulosti byl Jay špičkovým kadeřníkem. Začínal v 17 letech jako řadový mistr, a postupně si otevřel vlastní salon. Jeho život vypadal jako pohádka, ale po 30 letech se věci náhle změnili.

J. C. Parsons / Zdroj: vimeo.com

Během jednoho měsíce Jay pohřbil několik blízkých mu lidí: babičku, matku a sestru. Muž se kvůli tomu velmi trápil, a kvůli nervům dokonce měl infarkt.

J. C. Parsons / Zdroj: vimeo.com

Podařilo se mu z toho dostat, ale léčba byla velmi nákladná a Jay se musel rozloučit nejprve se svým podnikem a poté s domem.

J. C. Parsons / Zdroj: vimeo.com

Muž tak skončil na ulici. Když spadl na dno, Jay v sobě nenašel sílu, aby se zvedl, ale i jako bezdomovec se nedokázal vzdát své oblíbené práce. Pokračuje v kadeřnické praxi, nyní mu však klienti neplatí.

„Krásný vzhled dodává lidem důvěru ve své schopnosti. A nejlepším platem pro mě jsou radostné tváře,“ říká muž.

Na videu Jay dělá nový účes své přítelkyni Skye, která je také bezdomovkyně. Když mistr skončil svou práci, žena se změnila k nepoznání a úsměv na její tváří mluví sám za sebe!

PSALI JSME: REAKCE PSŮ Z ÚTULKU, KTEŘÍ NAŠLI SVÉ NOVÉ MILUJÍCÍ MAJITELE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA UVIDĚLA NA SOCIÁLNÍ SÍTI FOTOGRAFII SVÉHO MANŽELA A PODALA ŽÁDOST O ROZVOD: VŠIMLA SI NEPŘÍJEMNÉHO DETAILU

Share