Žena se rozhodla najíst ve tmě a byla to chyba: Příliš pozdě zjistila, co je v talíři

Proč by se nemělo jíst ve tmě? Dívka, která se rozhodla ochutnat jídlo se zhasnutými světly, odpovídá. Když uviděla, co má na talíři, její chuť rychle zmizela.

Večeře/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Uživatelka Reddit se narodila v Nigérii, ale žije v jiné zemi, kterou nechtěla nazývat. Podle dívky dlouho nenavštěvovala příbuzné a v roce 2017 měla k tomu vynikající příležitost.
Dívka odjela do mateřského státu, a zastavila se v domě své babičky. Po celý den cestující se bavila s příbuznými a večer si sedla před televizi.

Jídlo v Nigérii/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Ale najednou zmizelo světlo. Seděli jsme ve tmě a čekali, až moje teta a babička uvaří večeři,“ řekla divka.

Aby dívka se nenudila, majitelka domu jí přinesla talíř a řekla, že je to chutné občerstvení. Autorka příspěvku kvůli tmě neviděla složení jídla, ale ženě důvěřovala a přistoupila k jídlu.
“Chuť byla skvělá. Připomněl mi kousky masa s pepřem. Líbilo se mi to, bylo opravdu skvělé vyzkoušet něco nového,“ komentuje dívka.

Jídlo v Nigérii/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Potom se podle ni najednou rozsvítilo světlo a ona se podívala na talíř. A byly v něm smažené termity. Kdy ona pochopila, že je to hmyz, který si papala jen před minutou, zařvala a téměř nespadl jí talíř, kdy se pokusila utéct.

Jídlo v Nigérii/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Byli to smažené termity. Sakra, dokonce měli křídla. Nikdy jsem nebyla tak vystrašená a šokovaná. Všichni kolem se smáli a ptali se: „Co je to? Nelíbilo se ti to?“ Vzpomíná dívka.

Jídlo v Nigérii/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ona se přiznala, že tento okamžik stále nevychází z její hlavy. Je pravda, že nyní ji příběh jen rozesměje, ale někdy jí proklouzne nepříjemné zachvění. Od té doby se předtím, než vyzkouší něco nového, ptá se, co přesně se jí nabízí.

ČTĚTE TAKÉ: „OČI MODLITEBNĚ KOUKALY“: KOLEMJDOUCÍ SE ROZHODL ZÁCHRANIT PSA, KTERÝ SPADL DO JÁMY

PSALI JSME: PŘÍTEL SNĚDL NA OBĚD JÍDLO, PŘIPRAVENÉ JEHO PŘÍTELKYNI A VELMI TOHO LITOVAL: CO BYLO S KUŘECÍM MASEM ŠPATNĚ, VYSVĚTLILI UŽ V NEMOCNICI

Share