Kolemjdoucí si všiml na skládce podivné krabice: Když ji otevřel, uviděl 9 živých tvorů

Kolemjdoucí si všiml podivné krabice na skládce poblíž jezera Puntzi v Britské Kolumbii v Kanadě. Když se přiblížil, uvědomil si, že v ní někdo je.

Fena se štěňaty/ Zdroj: mur.tv

Ukázalo se, že v krabici byla fenka s devíti štěňaty! Lepenková krabice byla zapečetěná, což zabránilo domácím mazlíčkům dostat se ven. Vyčerpaná a zoufalá fenka jménem Casey se snažila ze všech sil postarat se o novorozená štěňata.

Fena se štěňaty/ Zdroj: mur.tv

Muž bez váhání vzal fenku se štěňaty na veterinární kliniku. Domácí mazlíčci tam zůstali přes noc a poté skončili v péči Britské Kolumbijské společnosti pro prevenci týrání zvířat. Dobrovolníci se pokusili poskytnout zvířatům pohodlné podmínky.

Štěňata/ Zdroj: mur.zv

Neexistuje žádná omluva pro člověka, který se k psům choval tak krutě. Jeho čin je nezákonný, takže bude za své zločiny trestně odpovědný.

Štěňata/ Zdroj: YouTube

Jakmile Casey dorazila do útulku, zaměřila se na péči o štěňata. Byla trochu nervózní a měla obavy, když potkala nové lidi.

Štěňata/ Zdroj: YouTube

Nyní Casey a štěňátka jsou v pořádku a získávají na síle. Společnost pro ochranu zvířat hledá člověka, který tak krutě opustil domácí mazlíčky!

PSALI JSME: PES PŘEKVAPIL NÁVŠTĚVNÍKY ÚTULKU SVÝM ZVLÁŠTNÍM ÚSMĚVEM: ALE DOČKAL SE SVÉHO NOVÉHO MAJITELE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE PROBUDILA KVŮLI MLASKÁNÍ, ROZSVÍTILA SVĚTLO A MÁLEM SPADLA: PRVNÍ PES ZČERVENAL A DRUHÝ DOJÍDAL DŮKAZY

Share