Žena si koupila použitou pohovku a pak se ukázalo, že je plná překvapení: Dozvěděla se o tom ale příliš pozdě

Žena si koupila používanou pohovku a pak se ukázalo, že je plná překvapení. Majitelka se ale o tom dozvěděla příliš pozdě, až když přinesla nábytek domů.

Pohovka/ Zdroj: medialeaks.ru

Kayleigh Gilsonová z amerického státu Texas se na začátku prosince přestěhovala do nového domova a rozhodla se zbavit staré pohovky a koupit si novou, píše server The Dodo.

Pohovka/ Zdroj: medialeaks.ru

Za tímto účelem dala svůj starý nábytek do prodeje na Facebooku a tam se téměř okamžitě zamilovala do nabízené šedé pohovky.

Kayleigh kontaktovala prodejce, který ženu upozornil, že pohovka nemá ve spodní části rámu dřevotřískovou desku.

To ale ženě nevadilo,protože pohovka opravdu splňovala její očekávání. Brzy si s přítelem odnesli zakoupený kus nábytku domů, aniž by tušili, co si skrývá uvnitř.

Kočka/ Zdroj: medialeaks.ru

O den později přišel k matce syn a řekl, že v jejich domě je kočka. Žena nemohla pochopit, jak se u nich objevila zanedbaná kočka, protože všechna okna a dveře byly zavřené.

Pohovka/ Zdroj: medialeaks.ru

Poté žena napsala bývalým majitelům pohovky, jestli to není jejich kočka. „Je to naše kotě! Neviděli jsme ho od včerejška. Jak je to vůbec možné?“ napsal jí bývalý majitel nábytku.

Kočka/ Zdroj: medialeaks.ru

Navzdory teto přihodě je žena spokojená s nákupem a ani nepomýšlela na to, jak se pohovky zbavila.

PSALI JSME: MUŽ SI VŠIML OBRAZ NA BLEŠÍM TRHU A KOUPIL SI HO: UTRATIL JEN ČTYŘI DOLARY A NYNÍ SBĚRATELÉ BOJUJÍ O TOHLE MISTROVSKÉ DÍLO

PŘIPOMÍNÁME: RODINA VYHRÁLA ZÁVOD S ČASEM: KOUPILA SI VELMI ZANEDBANÝ DOMEK A VČAS HO PROMĚNILA VE VYSNĚNÉ SÍDLO

Share