54letá babička zjistila, že slaví narozeniny v nesprávný den: Odhalila pravdu o svých rodičích

Anne O’Connor z Dublinu až do věku 54 let považovala své dětství za šťastné.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2016 Anne, která se už stala babičkou, obdržela nečekaný hovor od irské adopční agendy. Ukázalo se, že žena byla nelegálně adoptována okamžitě po narození.

Podle agentury její datum narození bylo v Irsku registrováno nelegálně. „Nevím, kdo jsem,“ říká starší žena. „Bylo mi řečeno, že nejsem vlastním dítětem svých rodičů. Oslavuji své narozeniny v nesprávný den,“ dodala.

Anne uvedla, že poté, co jí bylo řečeno, že byla nelegálně adoptována, snažila se zjistit více o své minulosti, ale její pokusy skončily neúspěchem.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

Žena neměla možnost zeptat se rodičů na okolnosti svého narození a adopce, protože oba zemřeli. Řekla, že i když má mnoho nezodpovězených otázek, stále je miluje jako matku a otce: „Jsou to pořád maminka a tatínek.“

Neexistují ale žádné informace o jejích biologických rodičích. Zaměstnanci jedné společnosti jsou obviňováni z podvodu za to, že v letech 1946 až 1969 ve spolupráci s porodníky informovali rodiče o úmrtí jejích dětí a prodávali novorozence jiným párům.

Policisté napočítali asi 150 takových případů a Anne byla jedním z těchto novorozenců.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

Žena doufá, že se jí snad někdy podaří setkat se svými biologickými rodiči nebo jinými příbuznými a zeptat se jich na to, proč se to stalo.

Dokument/ Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: BABIČKA POMOHLA NAJÍT VNUKOVI PRAVOU LÁSKU: JAKÝ NEOBVYKLÝ ZPŮSOB POUŽILA ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: BABIČKA PŘITISKLA K HRUDI MALOU TAŠKU S VĚCMI A PLAKALA, KDYŽ SI MYSLELA, ŽE JI SNACHA VEZE DO PEČOVATELSKÉHO DOMU

Share