Babička pomohla najít vnukovi pravou lásku: Jaký neobvyklý způsob použila žena

Mládenec si nemohl najít přítelkyni, dokud se jeho babička nerozhodla postarat se o jeho osud. Samotná důchodkyně vytvořila vnukovi učet na Tinderu.

Scott a Trina/Zdroj: medialeaks.ru

Scott si myslel, že si nikdy nebude moci najít přítelkyni, protože do svých 28 let měl velmi skromné ​​zkušenosti v romantických vztazích a za poslední dva roky neměl vůbec vážný vztah.
„Býval jsem na rande, ale neměl jsem nic vážného,“ přiznal se Scott.

Scott a Trina/Zdroj: medialeaks.ru

Sám Scott si myslí, že on není vybíravý při výběru lásky: chtěl jen najít dívku s přirozeným vzhledem, příjemnou povahou a touhou založit rodinu. Navzdory tomu to hledání druhé poloviny nechalo jít, dokud se nestalo neočekávané.

Jeho 82letá babička Trina rozhodla pomoci svému vnukovi najít lásku a vybrala si pro to takovou zbraň, která je pro všechny nejvhodnější – čestnost. V popisu fotografie Scotta v Tinderu uvedla tak pravdivý popis toho chlapa, že mu dívky začaly psát.

Scott a Trina/Zdroj: medialeaks.ru

„Ahoj, já jsem Trina, Scottova babička. Už dva roky se s nikým nechodíval a myslím, že potřebuje mou pomoc, tak píšu sem. Je mu 28 let, nemá děti, je skvělý vnuk, i když velmi zanedbaný, potřebuje dívku, která umí vařit, pokud nemáte rádi fazole a toasty,“ napsala stará žena.

Scott a Trina/Zdroj: medialeaks.ru

Trina navíc poukázala na to, že její vnuk je „velmi pracovitý a vynikající v přípravě čaje, vyzná se ve filmech, není to sportovní chlapec, ale rád chodí.“
„Další informace získáte pokud tento účet lajknete,“ napsala Trina.

Scott byl činem své babičky v rozpacích, ale když k němu začaly přicházet žádosti dívek, stařence okamžitě odpustil. Nyní si vybírá, s kým z nich půjde na rande.

Babička a vnuk/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Jsem trochu drsná a říkám, jaký je, ale pokud se to dívce nelíbí, je to na ní. Je to dobrý člověk a vždy se o mě stará. Přála bych si, aby měl ženu, která by vážila jeho laskavé srdce,“ řekla babička.

PSALI JSME: MANŽELSKÝ PÁR SE ROZHODL NABÍDNOUT ZAJÍMAVOU ROLI NA SVATBĚ SVÝM BABIČKÁM

ČTĚTE TAKÉ: BABIČKA PŘITISKLA K HRUDI MALOU TAŠKU S VĚCMI A PLAKALA, KDYŽ SI MYSLELA, ŽE JI SNACHA VEZE DO PEČOVATELSKÉHO DOMU

Share