Matka hned po úklidu pokoje nechala děti samotné jen na několik minut: když se vrátila, svůj dům téměř nemohla poznat

Maminka tříletých dvojčat Mily-Rose a Kaysona, Kim McCabe z britského Solihallu, se po dlouhém a náročném úklidu obývacího pokoje přesunula do koupelny. Ale tento čas stačil malým darebákům, aby se její práce rovnala nule.

Dvojčata / Zdroj: dailymail.co.uk

Kim se vrátila do obývacího pokoje a byla v naprostém šoku. Děti se rozhodli doma udělat zimu: celá podlaha a pohovka byli pokryté cukrem a solí a dvojčata se šťastně nosila po umělých závějích.

„Když jsem viděla podlahu, neměla jsem slov. Nemohla jsem uvěřit svým očím a ani jsem si hned neuvědomila, co se stalo.“

Děti „pomohli“ matce s úklidem / Zdroj: dailymail.co.uk

Žena strávila na úklid celé dopoledne Kim byla na pokraji hysterie a hrozila dětem, že je prodá na eBay, ale Mila-Rose a Kayson nejvíce uvolněným způsobem mamince ukázali proč proměnili pokoj v království chaosu. Děti se střídali na podlaze a začali dělat sněhové anděly.

Děti „pomohli“ matce s úklidem / Zdroj: dailymail.co.uk

Jejich upřímná radost roztopilo maminčino srdce a ona se začala smát, jak se dvojčata baví. Kim jim dala pár minut na hraní a sama se pokusila obnovit průběh událostí.

Děti „pomohli“ matce s úklidem / Zdroj: dailymail.co.uk

Ukázalo se, že tříletý gang zpracoval profesionálně. Společně posunuli židli k kuchyňské skříňce a vytáhli z ní několik balíčků s cukrem a solí. Pak se několikrát rozběhli po místnosti, aby vrstva „sněhu“ rovnoměrně pokryla podlahu a začali čekat na maminku.

Dvojčata / Zdroj: dailymail.co.uk

Dvojčata přiznala, že prostě nevydržela psychický tlak: podle zpráv po celou dobu ukazovaly zasněžené ulice a v jejich městě žádný sníh nebyl. Matka takové vysvětlení přijala a šla společné se svými darebáky do koupelny, aby je umyla ze soli a cukru.

PSALI JSME: OBYČEJNÁ ŽENA DOKÁZALA, ŽE ZVLÁDNE VŠECHNY ZKOUŠKY: „SUPERMÁMA“ PORODILA NEUVĚŘITELNÝCH 21 DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: 23LETÁ ŽENA SE STALA MATKOU 10 DĚTÍ ZA JEDEN ROK: „URČITĚ SE NEZASTAVÍME NA DESÍTCE,“ PROHLÁSIL PÁR

Share