60letí mistři světa bruslili tak, že publikum se dlouho nemohlo uklidnit: Video získalo skoro 100 tisíc zhlédnutí

Legendární bruslaři Jane Torvill a Christopher Dean představili na mistrovství Dancing On Ice v březnu 2019 ohromující program k písni „Bridge Over Troubled Water“.

Pár/Zdroj: apost.com

Jane Torvill a Christopher Dean jsou legendární britští krasobruslaři, kteří vyhráli světový titul na olympijských hrách 1984 v Sarajevu. Podle BBC jim za tento výkon byla udělena nejvyšší pochvala od rozhodčích v historii tohoto sportu. Dvojici se podařilo získat 12 maximálních (6,0) bodů za svůj program na hudbu M. Ravela „Bolera“. Navzdory skutečnosti, že od té doby uplynulo mnoho let, stále pokračují v tanci na ledě.

Pár/Zdroj: apost.com

Například pár pravidelně vystupuje se svými programy v seriálu „Dancing on Ice“ – a to navzdory skutečnosti, že mají již přes šedesát.  V nedávném rozhovoru pro The Mirror Christopher řekl:

„Ano, cítíme se, jako by nám bylo 35 let. Po dosažení určitého věku se věci začnou valit z kopce. Nyní pro nás může být jakékoli společné vystoupení poslední.“ A pak dodal: „Každé představení je proto jako další bonus. Nevyhnutelně se stanete sentimentální. Opravdu rádi vystupujeme společně, takže každý výlet na led je pro nás plný emocí.“

Pár/Zdroj: apost.com

Je třeba poznamenat, že věk bruslařů nebyl vůbec nápadný během programu, který představili k písni „Bridge Over Troubled Water“ od Simon & Garfunkel.

Je skvělé znovu vidět tyto úžasné bruslaře na ledě. I dnes mohou diváky překvapit několika velmi působivými triky, od podpory až po společné točení. Opět se jim podařilo předvést úžasné a magické představení, tentokrát – společně s celým týmem bruslařů. Přesvědčte se sami!

Pár/Zdroj: apost.com

Už jste viděli vystoupení Jane a Christophera? Možná mezi čtenáři jsou dokonce fanoušci tohoto talentovaného páru? Nezapomeňte sdílet odkaz na článek s fanoušky krasobruslení, které znáte.

PSALI JSME: KDYŽ SE MUŽ VRÁTIL, ABY DAROVAL DŮM ŠTĚNĚTI, PRACOVNÍKY ÚTULKU ZAČALI PLAKAT: TOTO DOJEMNÉ VIDEO MÁ PŘES MILION ZHLEDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MATKA PORODILA SYNA, ALE PŘI POHLEDU NA NĚJ MĚLA PODEZŘENÍ, ŽE NĚCO NENÍ POŘÁDKU: TAKOVÝ JAZYK U DÍTĚTE NEVIDĚLI ANI LÉKAŘI

Share