Matka čtyři hodiny uklízela v dětském pokoji, dostala jen porci kritiky: Co se stalo

Před několika dny se jedna žena z Austrálie, která se rozhodla zůstat inkognito, se ocitla v nepříjemné situaci. Chtěla se pochlubit tím, jak skvěle uklidila v pokojí, a dostala jen kritiku a doporučení od ostatních. A kde je tedy spravedlnost?

Každý, kdo má malé děti, čelí takové situaci, že hračky jsou prostě všude rozházené.

Tato žena má chlapce 4 a 5 let, pojem „úklid“ nebo „pořádek“ se pro ně příliš neliší od moudrých vědeckých termínů. A doufat, že si děti samy udrží pořádek v dětském pokoji, je naivita nejvyšší úrovně. I když jde jen o rozházené hračky po místech.

Dětský pokoj / Zdroj: kindhearts.com.ua


Takže tato matka, když viděla zaplavenou hračkami místnost, se rozhodl vše uklidit. Bez nadsázky, jak sama napsala, stačily ji na to čtyři hodiny.

Tady je výsledek. Opravdu na sebe může být pyšná?

Dětský pokoj / Zdroj: kindhearts.com.ua

V komentářích se ale ženu začali kritizovat. Prý že jsou její děti příliš rozmazlené, na co je potřeba tolik hraček? Děti by měly být vychovávány v přísnosti, a nemělo by se jím nakupovat polovinu obchodu na první rozmar!

„Na vině máte to, že jste do domu přinesli tolik věcí! Planeta je plná odpadků a lidé jako jste vy jen sponzorují její zvýšení!“ psalo se v jednom z komentářů.

„Pokuste se vyhodit některé staré hračky – příště budete muset uklízet méně.“ dodal další člověk.

A jak pochopit, kdo má pravdu? Ti, kteří hýčkají děti a obětavě za nimi uklízejí? Nebo ti, kteří drží děti v přísnosti a nekupují nic jiného než to nejnutnější?

PSALI JSME: „URČITĚ DĚLÁM PRO SVOU DCERU LEPŠÍ VĚC“: MATKA CHODÍ LOVIT ZVÍŘATA S DVOULETOU DCERKOU, NA INTERNETU SE NA NI SNÁŠÍ KRITIKA

PŘIPOMÍNÁME: ROZVEDENÁ MATKA DVOU DĚTÍ SE ROZHODLA PŘEBUDOVAT CELÝ SVŮJ ŽIVOT: POSTAVILA ÚTULNÝ DŮM VLASTNÍMA RUKAMA

Share