4 nejbohatší ženy na světě: Kdo jsou a jak vypadají

Hvězdy i bohaté dámy se mají rádi měnit svůj obličej prostřednictvím plastické chirurgii. Nechtějí však mít změněnou a nalíčenou tvář ženy, kteří patří mezi velmi bohaté ženy a mají na účtu miliardy dolarů.

Alice Walton (čisté jmění více než 54 miliard $)

Alice Walton/Zdroj: lime.energy

Podle posledních údajů je nejbohatší ženou na světě Alice Walton. Když se podíváte na fotografii, všimnete si, že spolumajitelka vlivné společnosti je k kosmetickým procedurám zcela lhostejná. Nebarví si vlasy, nepoužívá injekce krásy. Žena preferuje byznys styl v oblečení a maximální přirozenost v make-upu.

Françoise Bettencourt-Myers (jmění – téměř 50 miliard dolarů)

Françoise Bettencourt-Myers/Zdroj: lime.energy

Ti, kdo Françoise poprvé uvidí, nemohou uvěřit, že představuje jednu z nejbohatších společností v kosmetickém průmyslu. Majetek ženy se odhaduje na miliardy, ale zároveň prakticky nepoužívá kosmetiku. Chce vypadat přirozeně.

Julia Koch (jmění – téměř 40 miliard dolarů)

Julia Koch/Zdroj: lime.energy

Američanka byla vdaná za majitele ropné společnosti. Předčasně zemřel a Julii zanechal obrovské jmění. Žena věnuje část prostředků na charitu. Manžel zemřel na rakovinu a Koch pomáhá lidem, kteří čelí podobnému problému. Jak vidíte na obrázku, Koch se k plastickému chirurgovi neobracela.

Mackenzie Bezos (jmění – téměř 36 miliard dolarů)

Mackenzie Bezos/Zdroj: lime.energy

Mackenzie se po rozvodu stala jednou z nejbohatších žen na světě. Získala čtvrtinu akcií. Žena vypadá atraktivně. Je stále mladá, takže vrásky nejsou tak nápadné. Mezitím, stejně jako ostatní miliardáři, prakticky nepoužívá líčení.

ČTĚTE TAKÉ: „ZAPLATÍM ZA STUDIUM SVÝCH VNUKŮ, ALE NECHTE JE UŽ NA POKOJÍ,“ ŘEKLA TCHYNĚ. A PAK VŠECHNY PENÍZE UTRATILA ZA VNUČKU

PSALI JSME: MUŽ KOUPIL DŮM, ALE ŠPATNĚ POCHOPIL SLOVA MAJITELE: KDYŽ UVIDĚL, ZA CO UTRATIL PENÍZE, BYL VELMI PŘEKVAPENÝ

Share