37letý muž usnul a probudil se jako 16letý chlapec: Může za to stres

Daniel byl přesvědčen, že je šestnáctiletým školákem a musí jít do školy.

Ráno se chlapec probudil a chtěl jít do školy, ale všiml si několika zvláštností. A byla to například žena, která spala vedle něj.

Daniel Porter/ Zdroj: scoopwhoop.com

37letý Daniel Porter z Granbury v Texasu nemohl uvěřit, že není šestnáctiletým chlapcem a že nemusí jít do školy. Když se Porter uviděl v zrcadle, nedokázal udržet své rozhořčení.

„Proč jsem starý a tlustý?“ zeptal se Daniel.

Daniel Porter/ Zdroj: scoopwhoop.com

Ukázalo se, že nebyl v posteli s cizinkou, ale s jeho 37letou manželkou Ruth. Vysvětlila, že Porter je s ní už delší dobu ženatý a vychovávají spolu10letou dceru. Ukázalo se také, že Daniel dostal práci jako lékař, který léčí ztrátu sluchu.

Daniel Porter/ Zdroj: scoopwhoop.com

Ruth si uvědomila, že to není vtip, a vzala svého manžela k lékaři. Odborník vysvětlil, že muž měl globální amnézii. Paměť se obvykle k takovým pacientům musí vrátit do 24 hodin, ale v tom případě k tomu nedošlo. Od ztráty paměti uplynul více než rok.

Daniel Porter/ Zdroj: scoopwhoop.com

Daniel přišel nejen o vzpomínky, ale také o své odborné znalosti, takže už nemohl dál pracovat jako lékař. Ruth musela znovu seznámit svého manžela se všemi svými přáteli. A muž potřeboval čas, aby si zvykl na svou dceru a domácí mazlíčky.

Lékaři navrhli, že amnézie může být způsobena silným stresem. V roce 2020 Porter přišel o práci, byl nucen prodat svůj dům a přestěhovat se k rodičům a měl problémy s meziobratlovou ploténkou. Nakonec Daniel začal mít záchvaty a pak se jednoho rána probudil a zapomněl na 20 let svého života.

„Jako by jeho mozek právě řekl, že už je toho dost a najednou vymazal 20 let vzpomínek,“ podělila se o své dojmy Ruth.

Daniel Porter/ Zdroj: dailymail.co.uk

Nyní si rodina zvyká na nový život. Porter se stal společenštějším, mnohem častěji chodí na procházky, navštěvuje terapii v naději, že získá paměť zpět. Podle Ruth je to pro ni jako začátek nového vztahu, protože Daniel se stal trochu jiným člověkem.

PSALI JSME: VOJTĚCH ŘEKL, ŽE BY SE V ČESKU MOHLA ROZVOLNIT VŠECHNA OPATŘENÍ: MINISTR VŠAK UVEDL, ŽE SE MUSÍ SPLNIT NĚKOLIK PODMÍNEK

PŘIPOMÍNÁME: OKAMURA TVRDĚ ZKRITIZOVAL VLÁDU: PŘEDSEDA SPD NECHCE, ABY STÁT NUTIL LIDÍ K OČKOVÁNÍ

Share