Putin může vyhlásit stanné právo: Americká rozvědka označila podmínky, za jakých bude Rusko připraveno použít jaderné zbraně

Ruský prezident Putin může vyhlásit stanné právo a zahájit válku na okupovaných územích Moldavska. Oznámila to během projevu v Senátu ředitelka americké národní rozvědky Avril Hainesová.

Putin podle ní může rozšířit nepřátelské akce i na část území okupovaného Ruskem v Moldavsku – Podněstří. Není ale známo, jestli na to bude mít kremelský vůdce dostatečný vojenský potenciál.

Ředitelka americké národní rozvědky Avril Hainesová/ Zdroj: YouTube

Podle amerických tajných služeb plánuje Putin vést v regionu velkou vleklou válku, protože doufá, že Spojené státy a Evropa ztratí odhodlání čelit ruské agresi. A pro pokračování konfrontace s Ukrajinou může Putin zavést stanné právo a vyhlásit plnou mobilizaci.

Putin/ Zdroj: YouTube

„Stále věříme, že prezident Putin pravděpodobně povolí použití jaderných zbraní pouze v případě, že uvidí skutečnou hrozbu pro Rusko nebo jeho režim,“ řekla ředitelka americké národní rozvědky.

Ředitelka americké národní rozvědky Avril Hainesová/ Zdroj: YouTube

Všechny hrozby jaderné války, které jsou nyní adresovány Západu, mají podle ní za cíl zabránit civilizovanému světu, aby dodal Ukrajině smrtící zbraně.

PSALI JSME: LITEVSKÝ MINISTR ZAHRANIČÍ: ODSTRANĚNÍ PUTINA Z FUNKCE PREZIDENTA JE JEDINÝ ZPŮSOB, JAK OCHRÁNIT ZÁPAD PŘED HROZBAMI KREMLU

PŘIPOMÍNÁME: „POKUD NEBUDE PUTIN NA UKRAJINĚ ZASTAVEN, BUDE JEHO ARMÁDA JEDNOU NA NAŠICH HRANICÍCH“: PETR FIALA ŘEKL, ŽE RUSKO BOJUJE PROTI EVROPĚ UŽ ROKY

Share