Žena musela rychle zastavit auto, protože pod kola auta vyběhl toulavý pes: Tehdy ještě nechápala, že ji pes poznal a ona ho zatím ne

Obyvatelka čínského města Čchung-čching nechtěla novinářům prozradit své jméno, ale sdílela úžasný příběh o psí věrnosti. V polovině března ona jela autem navštívit své rodiče, ale ona musela rychle zastavit.

Toulavý pes vyběhl na silnici a následoval auto ženy. Hlasitě štěkal, vrtěl ocasem a vypadal jako nejšťastnější pes na světě. Řidička se rozhodla auto zastavit a zvíře nahrát na video. Tehdy ještě nechápala, že ji pes poznal a ona ho zatím ne.

Pes / Zdroj: medialeaks.ru

Když auto zastavilo, zvíře se začalo vrhat na dveře a vrtělo ocasem. V tomto okamžiku se dáma blíže podívala na psa a začala si v něm všimnout něčeho velmi známého.

Pes / Zdroj: medialeaks.ru

Trvalo to jen pár minut, než díval pochopila, že čtyřnohý se o ni zajímal ne náhodou. Žena si vzpomněla, že před půl rokem její bratr ztratil psa a ten pes je mu podezřele podobný.

„Když zmizel pes mého bratra, hledali jsme ho všude, ale nemohli jsme ho najít. Překvapilo mě, že pes poznal mé auto,“ říká žena.

Pes / Zdroj: medialeaks.ru

Chlupatý zázrak byl přiveden zpět k majitelů a video, které jeho sestra zaznamenala, je rozhodně nejroztomilejší, co uvidíte za tento den.

PSALI JSME: PLEŠATÉ ŠTĚNĚ, STĚŽÍ POHYBUJÍCÍ TLAPAMI, VYŠLO KE KOLEMJDOUCÍM. NEMÝLILI SE, KDYŽ HO VZALI A O DVA MĚSÍCE POZDĚJI JIM PES PODĚKOVAL

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES SE BÁL LIDÍ: ALE JEDNA ŽENA HO ZACHRÁNILA PŘED MRAZY A UKÁZALA SVOU LÁSKU

Share