Tenhle díl Výměny manželek bude opravdu originální: partner Matěje Stropnického Daniel se bude starat o 6 dětí, jedno z nich je ještě miminko

Příští týden fanoušky show Výměna manželek čeká překvapení. Show se zúčastní bývalý politik, novinář a herec Matěj Stropnický a také jeho partner herec Daniel Krejčík. Tento díl bude určitě zajímavý. Píše o tom web TN.cz.

Matěj Stropnický se svým partnerem Danielem Krejčíkem žije na zámku Osečany na Příbramsku. Společně koupili tento zámek v srpnu 2018 za 12 milionů korun.

Matěj Stropnický / Zdroj: youtube.com

Je ale třeba si uvědomit, že na zámku mají spoustu práce, zejména proto, že podstatnou část si dělají sami. Tento zámek je starý více než 300 let.

Do jejich bydliště přijde náhradní manželka Martina. Uvidí, jak vypadá život mladého páru a co tam dělají. Diváci TV Nova to budou moci vidět ve středu příští týden.

Matěj Stropnický / Zdroj: youtube.com

Martina je několikanásobná matka, porodila totiž šest dětí. Nejmladší dítě je ještě miminko. Daniel se tak ocitne na místě ženy v domácnosti. Jejich rodina se tak skládá z 8 členů.

Z toho plyne mnoho otázek. Zvládne Daniel svou novou roli? Podaří se Martině konečně pořádně odpočinout, natož na zámku? Je třeba si také uvědomit, že tento zámek je právě ve fázi rekonstrukce.

Daniel Krejčík / Zdroj: youtube.com

Tento díl bude možné sledovat ve středu příští týden na TV Nova, nebo jinak to je možné sledovat už teď na portálu Voyo.

PSALI JSME: „NENÍ ÚPLNĚ SMYSLUPLNÉ“: ROMAN PRYMULA ŘEKL SVŮJ NÁZOR NA POKRAČOVÁNÍ LOCKDOWNU A NAVRHL, CO JE PRÁVĚ TEĎ POTŘEBA UDĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZÍSKALA 3,5 MILIONU NAPSÁNÍM ESEJE O SVÉ KOČCE: NENECHALA SI ALE JE PRO SEBE

Share