Manželka se rozhodla poučit svého manžela a přestala vůbec uklízet v domě: jak to dopadlo

Užívatelka Twitteru pod nickem MissPotkin, zdokumentovala třídenní patovou situaci se svým manželem poté, co se rozhodla přestat dělat domácí práce.

Žena byla unavená a chtěla poučit manžela. Aby byla zachována anonymita muže, manželka volá svého manžela v příspěvcích jednoduše „ir“.

„Před dvěma dny jsem se rozhodla přestat mýt nádobí. Vařím všechny obědy a už mě nebaví uklízet dům sama. Kdo bude první kdo se zlomí? Ne já,“ napsala MissPotkin.

Autorka příspěvku chtěla vidět, v jakém okamžiku její manžel pochopí, že by měl také vykonávat některé povinnosti v domácnosti, než aby to považoval za bezpodmínečnou povinnost manželky. Výsledek ji však překvapil.

O den později MissPotkin aktualizovala příspěvek a upřesnila, že již došly čisté lžíce a brzy nezbyde žádné nádobí, ale to její manžel nijak nevnímá. „Ir“ jen jednou vynesl odpadky.

„Ir začal si připravovat čaj s lžičkou, která slouží k otročení dítěte od kojení a vzal „nouzový“ hrníček,“ napsala MissPotkin.

Žena také přestala prát prádlo, a brzy se v rohu chodby, vedoucí do koupelny, objevila hora špinavého oblečení. Manželovi to také nevadilo.

Nakonec MissPotkin přestala kupovat toaletní papír a rodina zůstala bez základních hygienických prostředků. V té době už několik dní stála v kuchyni pánev s jediným párkem, který žena nazvala „párkem smrti“.

Zpočátku si MissPotkin myslela, že je její nápad odsouzen k neúspěchu, ale nakonec si žena všimla změn. Například, manžel začal „seškrabovat starou kaši z misky“, aby se uvolnilo místo pro nové jídlo, ale následující den, žena si všimla, že v myčce se objevily talíře a šálky.

Je pravda, že zmáčknout tlačítko zapnutí “ ir “ nedokázal. Stalo se ale něco, co ženu potěšilo.

„On vyhodil „párek smrti“, ale špinavá pánev stále stojí na sporáku. Myčka není zapnutá, ale ve skříni se objevil toaletní papír,“ napsala Misspotkinová.

O den později „ir“ zapnul myčku nádobí a řekl, že to předtím neudělal, protože „neměl dostatek času“.

Týž den muž uklízel v domě a žena se rozhodla, že to je její osobní vítězství.

Podle ženy, tato zkušenost přiměla jejího manžela, aby se novým způsobem podíval na povinnosti, které ona plní každý den.

„Budete mít dobré dny, špatné dny a spoustu zatraceně hrozných dnů, ale lidé nemají rádi, když jsou považováni za samozřejmost, zejména ti, které vás tak moc milují. Tečka.“

MissPotkin / Zdroj: Twitter

PSALI JSME: “MAMINKA PODEPSALA SE SVÝMI TŘEMI DĚTMI KONTRAKT”: MUSEJÍ UKLÍZET V DOMĚ, V PŘÍPADĚ NARUŠENÍ MAJÍ POKUTU

PŘIPOMÍNÁME: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI 4 MUŽSKÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ MOC MILUJÍ ČISTOTU

Share